Uygulama Klonlama nasıl yapılır ?

Kararyok

Apple Sever
Konular
5
Merhaba youtubede filza file menager ile uygulama kopyalama videoları var böyle birşey yapılabilirmi
mesela tr apple destek reposunda whatsap2 var bunun duplicatorstorede 2-3-4-5-6 versiyonlarıda var örneğin ben bunun 7-8-9-10 vesaire 20-25 kadar çoğaltmak istiyorum bunun için ne yapabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Merhaba youtubede filza file menager ile uygulama kopyalama videoları var böyle birşey yapılabilirmi
mesela tr apple destek reposunda whatsap2 var bunun duplicatorstorede 2-3-4-5-6 versiyonlarıda var örneğin ben bunun 7-8-9-10 vesaire 20-25 kadar çoğaltmak istiyorum bunun için ne yapabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

münkün @sbhnkhrmn oluyor demişti arkadaşım o size yazacaktır

Oyla 0
Selamlar steam uygulamasından telefonuma birtane daha yüklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

Ekli dosyalar

• 1FA3C5B7-D51C-4210-AB0F-EEFD08390A11.png
    1FA3C5B7-D51C-4210-AB0F-EEFD08390A11.png
    389.3 KB · Görüntüleme: 7
Oyla 0
merhaba,uygulma klonlama konusunda benim de destege ihtiyacım var,slices 3 ile denedim fakat başarılı olamadım,yardımcı olabilir misiniz lütfen

Oyla 0
Merhabalar önceden crane tweakini kullanıyordum ama artık twaeki yüklerken yükleniyor kısmında kalıyor. Çözümünü bulamadım. İphone 6 kullanıyorum.
Başka bildiğiniz uygulama klonlama tweaki var mı ? Teşekkürler...

Oyla 0
Merhabalar önceden crane tweakini kullanıyordum ama artık twaeki yüklerken yükleniyor kısmında kalıyor. Çözümünü bulamadım. İphone 6 kullanıyorum.
Başka bildiğiniz uygulama klonlama tweaki var mı ? Teşekkürler...
crane var.. yüklerken.. bagımlıık.. için .

bigboss yüklü olmalı altlist. tweak yüklü olmalı sileo yüklüyse..

Oyla 0
Appdata benzeri aynı işlemleri gören daha modern arayüze sahip bir tweaktı hatta uygulama klonlama bile yapıyordu repoda paylaşılmıştı şuan bulamıyorum tüm tweaklara tek tek baktım yok lütfen yardım bilen biri yazsın lütfen…(not:3D menüde de kullanılıyor olabilir)

Oyla 0
Appdata benzeri aynı işlemleri gören daha modern arayüze sahip bir tweaktı hatta uygulama klonlama bile yapıyordu repoda paylaşılmıştı şuan bulamıyorum tüm tweaklara tek tek baktım yok lütfen yardım bilen biri yazsın lütfen…(not:3D menüde de kullanılıyor olabilir)
Crane - Apps manager denmi bahsediyorsunuz

Oyla 0
konu birleştirilmiştir.

Crane de işinizi görecektir .

Oyla 0
Geri