Paypal hesabı aktif olan var mı?

Mauroooo

Apple Sever
Konular
3
Hocalarım herkese iyi günler dilerim uzun bir süredir Apple watch’ımı üst sürümlere güncellemek istiyorum da legizmo kincaid kurdum yükselttim fakat birkaç hata aldım bende legizmo lighthouse’a geçmek istiyorum fakat benden paypal hesabıyla ödeme yapmamı istiyor chariz sitesi mâlum Türkiye’de kullanımı kalktığı için eğer yurtdışı üstünden paypal hesabı aktif olan varsa tweak’i almak istiyorum da yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim iyi günler herkese tekrardan

Mauroooo

Apple Sever
Konular
3
Hediye kofu galiba biri tarafından var ise hediye edebiliyor code verip
Anladım o da pek mümkün değil galiba patreon üstünden alayım desem aylık ödeme yapılıyor çok fazla oluyor o yüzden umarım vardır paypalı olan :(

Mauroooo

Apple Sever
Konular
3
Hediye kofu galiba biri tarafından var ise hediye edebiliyor code verip
Patreondan satın alsam beta access nasıl kuruluyor tweakler biliyor musunuz adminim chariz yerine patreondan aldığımda nasıl kurulacağını bilmiyorum da reposu da yok galiba göremedim(biraz baktım şimdi uygulaması varmış galiba oradan kuruluyor anladığım kadarıyla patreonun)

Burak21

Elit Üye
Apple Sever
Adım
Kemal
Meslek
Özel şirket
Cihaz
iPhone 13
Konular
61
Patreondan satın alsam beta access nasıl kuruluyor tweakler biliyor musunuz adminim chariz yerine patreondan aldığımda nasıl kurulacağını bilmiyorum da reposu da yok galiba göremedim(biraz baktım şimdi uygulaması varmış galiba oradan kuruluyor anladığım kadarıyla patreonun)
Büyük ihtimal dosya olarak verilecektir yani deb uzantılı bu debide bagımlılık var ise yükleyip filza ile debi yüklemek respring etmek

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,092

HİGHT

Apple Sever
Adım
burak
Cihaz
iPhone 13 pro
Konular
16
Bu olayın olması güzel olmuş en azından ihtiyaçsa alma imkanımız var 🙏

hknkzn

Apple Sever
Konular
7
Merhabalar.
Devrim abi yönlendirdi, paypal ile callbar XS satın almak istiyorum, Doğan hocamın yardımcı olacağını söyledi. Şimdiden teşekkür ederim.

Geri