Documents By Readdle youtubeden video indirme ve bir çok özellik (1 kişi)

josepH

Co Admin
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Katılım
18/06/10
Mesajlar
1,750
Tepkime puanı
763
Puanları
113
Documents by Readdle uygulamasıyla iOS cihazlarınızda kapsamlı bir dosya yöneticisine sahip olabilirsiniz.


Documents by Readdle uygulaması ile iOS cihazlarınızda tüm dosyalarınızı tek bir noktadan kontrol edebiliyorsunuz.
Oldukça kapsamlı bir dosya yöneticisi uygulaması olan Documents by Readdle ile fotoğraf, video, müzik ve belge gibi dosya türlerini kolayca açabiliyor ve yönetebiliyorsunuz. iCloud, Dropbox, Google Drive ve diğer bulut depolama hizmetleriyle uyumlu çalışan Documents by Readdle uygulamasında, iPhone ve iPad cihazlarınıza bilgisayardan, buluttan, WebDav ve diğer cihazlarınızdan da dosya aktarımı yapabiliyorsunuz.
Dosyalarınızı meraklı kişilerden korumak için şifreleme özelliğini de sizlere sunan Documents by Readdle uygulamasında çevrimiçi veya çevrimdışı olarak müzik dinleyebileceğiniz gibi film de seyredebiliyorsunuz. Word, Excel, Powerpoint ve PDF gibi Office dosyalarınızı görüntüleme özelliğini de sizlere sunan Documents by Readdle LİNK: uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Uygulama özellikleri
 • Bilgisayardan, buluttan, WebDav ve dİiğer cihazlardan dosya aktarımı
 • Web sayfalarını kaydetme
 • Dosya sıkıştırma ve genişletme
 • Dosyaları şifre ile koruma
 • Bulut depolama hizmetleri ile entegre kullanım
 • Çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme
 • Film izleme
 • Fotoğraf kitaplığına ulaşabilme
 • Office dosyaları oluşturma ve görüntüleme

youtubeden video indirme..

documents-by-readdle-1.jpg78805a221a988e7-62-598x437.jpeg
YouTube Videolarını iPhone'a İndirme:
Google, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde YouTube Premium’u duyurdu. Reklamsız, videoları indirme, arka planda çalma seçeneği sunan YouTube Premium (YouTube Red) aylık 11.99$ gibi oldukça pahalı bir ücretlendirme ile hizmete açıldı. Hal böyle olunca YouTube videolarını indirmek için program, uygulama arayışı başlıyor. App Store’da YouTube’dan video indirmenizi sağlayan çok sayıda çalışır uygulama olmamakla birlikte olanlar da Apple tarafından kaldırılıyor. Peki, iPhone/iPad'de YouTube videolarını indirmenin bir yolu yok mu? Elbette var.
App Store’da verimlilik kategorisinde ilk 25’de olan, Apple editörlerinin de seçimi, dosya yöneticisi ve medya oynatıcı olarak geçen Documents by Readdle adlı uygulamayı YouTube videolarını indirmek için kullanabilirsiniz. Basit birkaç adımda YouTube videolarını iPhone’a indirebilir, film rulonuza kaydedip dilediğiniz medya oynatıcıyla izleyebilirsiniz.
 • YouTube uygulamasında indirmediğiniz istediğimiz videoyu açıktan sonra Paylaş’a ardından Bağlantıyı Kopyala’ya dokunuyoruz.

 • Documents by Readdle uygulamasını açıyoruz. Browser simgesine (sağ alt) dokunup tarayıcıyı açıyor ve PickVideo.net gibi YouTube videolarını indirmeye izin veren bir siteye giriyoruz.

 • Kutucuğuna dokunarak Yapıştır diyoruz ve Download butonuna dokunarak indirmeyi başlatıyoruz.

 • Sayfayı aşağı kaydırdığınızda Download Video with Sound altında farklı kalite ve formatlarda videonun indirmeye hazır olduğunu göreceksiniz. Download’a dokunarak devam ediyoruz. (Dahili tarayıcıda indirme simgesine dokunarak indirme ilerlemesini görebilirsiniz.)

 • İndirdiğiniz videoyu kamera rulonuza taşımak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit: Documents by Readdle uygulamasında mor renkli klasöre dokunup Downloads klasörüne girmek ve indirilen videonun yanındaki üç noktaya ardından Move yani Taşı’ya dokunmak.


 • Sonrasında On my iPhone altında Documents - Photos yolunu izliyoruz. Move to Photos’a dokunduğumuzda video film rulosuna taşınmış oluyor.
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
Katılım
18/06/09
Mesajlar
3,775
Çözümler
3
Tepkime puanı
2,847
Puanları
113
Eline sağlık

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

ßyAkSİyoη

Yönetici
Kurumsal Üye
SMS Onaylı
Apple Expert
Katılım
18/06/11
Mesajlar
1,010
Tepkime puanı
303
Puanları
83
Kullandığım bir Program çok iyi
 

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst