TR Yama Door Kickers 2: Task Force North %100 Türkçe Yama (1 kişi)

Gl@DyAtöR

Moderator
Destek Ekibi
Apple Expert
Açıklama:
Door Kickers 2: Task Force North %100 Türkçe yamasıdır. Oyunun %100 Türkçe yamasını sizlerle buluşturmayı çok istemiştim. O gün bugüne kısmetmiş. Ancak oyunda çevirebildiğim yerleri çevirdim. Hatalı ve sorunlu gördüğünüz yerleri bildirin. Düzenlenip tekrar paylaşılacaktır. Oyunu tamamen oynamadım. Şimdiden destek olan herkese sonsuz teşekkürler.
Not: Yama Translate olduğu için bazı kelimelerde anlam bozukluğu olabilir. Kurulum öncesi yedek almanızı öneririm.
İyi oyunlar dilerim…

Alıntıdır.. yapımcıya teşekkür ederiz.

Oyun İçi Görüntüler;

Kurulum;

Oyunun kurulu olan yerden sırası ile alttaki yolu takip edin ve dosya içindeki çevrilmiş dosyayı belirtilen yere çıkartın.

Door Kickers 2\data

Moderatör tarafında düzenlendi:

topolos

TRapple sever
teşekkürler .. arkadaşım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Clementine

TRapple sever
Açıklama:
Door Kickers 2: Task Force North %100 Türkçe yamasıdır. Oyunun %100 Türkçe yamasını sizlerle buluşturmayı çok istemiştim. O gün bugüne kısmetmiş. Ancak oyunda çevirebildiğim yerleri çevirdim. Hatalı ve sorunlu gördüğünüz yerleri bildirin. Düzenlenip tekrar paylaşılacaktır. Oyunu tamamen oynamadım. Şimdiden destek olan herkese sonsuz teşekkürler.
Not: Yama Translate olduğu için bazı kelimelerde anlam bozukluğu olabilir. Kurulum öncesi yedek almanızı öneririm.
İyi oyunlar dilerim…

Alıntıdır.. yapımcıya teşekkür ederiz.

Oyun İçi Görüntüler;

Kurulum;

Oyunun kurulu olan yerden sırası ile alttaki yolu takip edin ve dosya içindeki çevrilmiş dosyayı belirtilen yere çıkartın.

Door Kickers 2\data

* Gizli metin: alıntı yapılamaz. *

* Gizli metin: alıntı yapılamaz. *

eyww

Bu konuyu okuyanlar konu