Dostluk İle İlgili En Güzel Seçme Hazır Telefon Mesajları Sözleri

BurakCan

Co Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
2,533
Tepkime puanı
1,310
Puanları
113
Awards
0
Düşmanımın nefreti dostumun sevgisinden daha gerçektir.
Kuşlar gibi uçmayı balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ancak bu arada basit bir sanatı unuttuk kardeşçe yaşamayı.
Geldiğin zaman bosluk dolduran değil, gittigin zaman yeri doldurulamayan ol.
Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdügümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.
Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.
Güneşe bağlandı korkuyla önce insan, sonra ateşe, suya ... Ay battı, su kurudu gün bitti.. Sevgi, kardeşlik ve dostluktur sonsuz olan.. Can Dostuma.
Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil, sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamına, merhabasına muhtaç bu yürek. Merhaba ey dost bu gece de yürektesin.
Dostluk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin, tek başına yaşanmayacak kadar zordur.
Arkadaşlıklar aşka dönüşebilir, ama aşklar arkadaşlığa asla dönüşemez.
Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim cnım dostumsun.
Sevgiler geçici olabilir aşklar da olumlu olumsuz olan tek şey dostluklardır.
Arkadaş vardır gıda gibidir, onu hep ararsın. Arkadaş vardır ilaç gibidir, gerekirse ararsın. Arkadaş vardır hastalık gibidir, onu aramazsın o seni bulur.
Bütün dünyayı sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt.
Ben ne adamlar gördüm elbisesi olmayan. Ben ne elbiseler gördüm icinde adam olmayan.
Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı.
Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz, çünkü onlar sevgiye aşıktırlar... Sevgiye hasretlerdir.
Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkulu, güçlü, tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz.
Dünyada dost denilen kelime yalan. Benim en iyi dostum içkim sigaram.
URL içeriğini görüntülemek için lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol
Onlar da terkederdi olmasa param.
Gülmek senin için bir tutku olsun... Olur da birgün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun.
Evet arkadaşım! Gülmek varken surat aşmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiçbir şey kırılan kalplere değmez.
Şimdilik hoşçakal arkadaşım... Yine gel, yanına senin gibi gülen gözlü, yüreği sevgidolu insanları alıp yine gel olur mu?
Beni düşmanlarımın hançerleri değil, dostlarımın sırtüstü bırakması derinden yaralar.
Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, insanın hayatta sadece bir defa görebileceği harika bir rüyasın.
Sen onun aşkısın, ben onun dostu, aşklar geçicidir, dostluk kalıcı!
Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi, hissetmekse içtenliği, aramaksa dertlere çözüm, güvenebilmekse nedensiz. Sonsuza kadar dostumsun.
Affet beni hep güzeli analım, anılarda tebessüm yaşatalım, ben kırdım, ben üzdüm yaraladım. Mutluluk gölgen olsun arkadaşım.
Tüm güzellikler ardında o dost kalmış tek başına uzaklarda çok uzaklarda hatıralar gibi eski zamanlarda o dost kimbilir simdi nerede belki dünyada belki ecelde belki de tüm güzelliklerde hatiralar gibi eskilerde!
Arkadaşlık sevgisi vardır şimdi eskilerde kaldı, neden eskilerde kaldı neden hatırlanmadı. Arkadaşlık sevgisi vardır bilen azdır dünyada artık bilen yoktur bu yeni zamanlarda.
Arkadaş kırmayan, kırılmayan, kırılsa da yıkılmayandır.
Seni özlüyorum her okula gidişimde, çektiğin kopya kağıtları hala sıranın altında seni bekliyor sen nerdesin dostum, nerdesin?
Merhaba arkadaşım, bir gün bahar olmak istersen çiçeklerin daima açık olsun bir gün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bir gün birini severken kalbin hep onunla olsun.
Dostum ol ağlarken yabancı omuz aramayayım dostum ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol dostum ol ister yanim da ister uzakta ister gülüşüm de ister göz yaşim da bir ses cigligim ol odama dol ama benim dostum ol!
Bir bağrı yanık kardaşım var, ağlar mı bilmem uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardaş ağlama ağlayip da yüreğimi dağlama.
Arkadaş içimi sen, dışımı sen bilirsin. Ancak sen olursun bana yoldaş, haydi tut ellerimden, beraber yürüyelim yarınlara, gel arkadaş.
Gerçek arkadaş sağlık gibidir değeri ancak o yok olunca anlaşılır.
Dünyada 100 tane arkadaşın vardır, 99 tanesi kötüdür.1 tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem kardaş olsun sana.
Kader mahkumuna mağrur bakışın, esaretin yeter konuş be arkadaş taş yürek denince hele bir düşün önünde saygı ile dur be arkadaş.
İki dost varmış dünyanın farklı yerlerinde, birbirlerini özlediklerinde sevgilerni rüzgara fısıldarlarmış, dışarı çık gör bak dostum rüzgar nasıl esiyor.
Unutma unutulanlar, unutanları, asla, unutmaz dostum.
Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev hayattır bir anlık zevkin için namusunu lekelemeye, bir zamanlık mevki icin ayak öpmeye günlük menfeatlerin için faziletlerini karartmaya değmez arkadaş.
Yürek umutlara gebe olduğundan beri, ayrılıklara hiç yenik düşmedik biz, gönlümüz darağacında olsa bile dosta selam göndermeyi, unutmadık.
Ben arkadaşlarımı sahil kenarında topladığım çakıl taşlarına benzetirim. içlerinden bazısını atar, bazısını da saklarım. işte sen atmaya kıyamadıklarımdansın.
Ağırdır sevgilerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Sonsuza dektir dostluğum her insana değmez!
Yıldızlar bazen görünmezler, dostlar da bazen yıldızlara benzerler görünmeseler de onlar hep yerlerindedir.
Semadaki yıldızlar sönünce gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, muhtaç olunca bir dost sohbetine, unutma ki seni düşünen bir dost var bu şehirde.
Dostluk deniz kenarındaki taşlara benzer, önce teker teker toplarsın sonra da birer birer ayıklarsın, bazıları vardır ki kıyamazsın, işte sen de onlardansın
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8
Dostlar Arasına Hasret Ucurumu Gırdıgınde, Yıldızlarla Vuslat Koprusu Kurduk Yurekten Yurege. Gonlumuzun Hasret Gunlugugne Unutmayı Ve Unutulmayı Hıc Yazmadık.

Güneşe Bağlandı Korkuyla Once ınsan. Sonra Atese, Suya ... Ay Battı Su Kurudu Gun Bıttı.. Sevgı Kardeslık Dostluktu Sonsuz Olan..can Dostuma

Dostluklara Mesken ßu Yurek Asklara Degıl Sevgılının Gozlerıne Degıl Dostun Sozlerıne, Selamın'a Merhabasına Muhtac Bu Yurek Merhaba Ey Dost Bu Gece De Yurektesın...

Dostluk Gunah Olmayacak Kadar Masum, Kole Olmayacak Kadar Ozgur, Umulmayacak Kadar Yakın, Unutulmayacak Kadar Derın, Tek Basına Yasanmayacak Kadar Zordur.

Arkadaşlıklar Aşka Dönüşebılır,ama Aşklar Arkadaslığa Asla Dönuşemez.

Arkadas Kıs Ortasında Yaz Getıren,dost Col Ortasında Suyunu Paylasandır.

Sevgıler Gecıcı Olabılır Asklarda Olumlu Olumsuz Olan Tek Sey Dostluklardır...

Dost Vardır Gıda Gıbıdır,onu Hep Ararsın.dost Vardır ılac Gıbıdır Gerekırse Ararsın. Dost Vardır Hastalık Gıbıdır, Onu Aramazsın O Senı Bulur..

Butun Dunyayı Sevgının Renklerıne Boyayıp ınsanlara Dagıt.kendını Sevgının Bır Rengı Dıye Tanıt Cunku Senın Varlıgın Sevgıye En Buyuk Kanıt!

Ben Ne Adamlar Gordum Elbısesı Olmayan ! Ben Ne Elbıseler Gordum ıcınde Adam Olmayan...

Ruhumdan Baska Dostum Olmadı Ve Derdımı Dınleyen Sadece Gonlum Vardı.

Unutmayı Bılıp Sevgıyı Bılmeyenler Unutur Ama Sevmeyı Bılıp De Unutmayı Bılmeyenler Asla Unutmaz Cunku Onlar Sevgıye Asıktırlar...sevgıye Hasretlerdır... (koray Bu Soz Sana Ve Sana Benzeyenlere...

Urkek Basladıgımız Seyler Gun Olup Vazgecılmez Olunca Bır Bakısta Sevgıyı Yakalıyorsak,kendımızı Coskulu,guclu Tutkulu Hıssedıyorsak Desene Arkadas Bız Dostuz...

Dunyada Dost Denılen Kelıme Yalan.benım En ıyı Dostum ıckım Sıgaram.onlarda Terkederdı Olmasa Param...

Gulmek Senın ıcın Bır Tutku Olsun...olurda Bırgun Aglarsan Eger O Da Mutluluktan Olsun...

Evet Arkadasım!gulmek Varken Surat Asmak Nıye,guldurmek Varken Aglatmak Nıye,guzel Sozler Soylemek Varken,kalplerı Kırmak Nıye?
URL içeriğini görüntülemek için lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol
hayat Cok Kısa Arkadasım Ve Bu Dunyadakı Hıc Bır Sey Kırılan Kalplere Degmez.

Sımdılık Hoscakal Arkadasım...yıne Gel.yanına Senın Gıbı Gulen Gozlu,yuregı Sevgı Dolu ınsanları Alıp Yıne Gel Olur Mu?

Dal Ruzgarı Affeder Ama Kırılmıstır Bır Kere...

Bızım Omrumuzde Hayallerımız Vardı ırmaklarında Sandallarımızı Yuzdurdugumuz,bızım Omrumuzde Dostlarımız Vardı Bır Gun Gormedıgımız De Uzuldugumuz...

Benı Dusmanlarımın Hancerlerı Degıl,dostlarımın Sırt Ustu Bırakması Derınden Yaralar...

Uykudan Uyanınca ınsanı Uyandıgına Pısman Eden,gerı Donmek ısteyıpte Donemıyınce Caresızlıkten Delırten,ınsanın Hayatta Sadece Bır Defa Gorebılecegı Harıka Bır Ruyasın...

Sen Onun Askısın,ben Onun Dostu, Asklar Gecıcıdır,dostluk Kalıcı...

Paylasmaksa Cıkarsız Sevgıyı,hıssetmekse ıctenlıgı,aramaksa Dertlere Cozum,guvenebılmekse Nedensız Sonsuza Kadar Dostumsun(defne'ye)

Affet Benı Hep Guzelı Analım.anılarda Tebessum Yasatalım.ben Kırdım, Ben Uzdum Yaraladım.mutluluk Golgen Olsun Arkadas'ım.

Dost Dıye Yurek Saldım Gurbet Ele Ellerı Bos Gozu Yaslı Dondu Gerıye Dedıdostluk Olmus Yarenlık Unutulmus Dedımya Su Karsıkı Daglar Onlar Dost Degılmı Dedıheyhat Susamıssın Seraptır Onlar O An Sılınıverdı Dost Dıye Sırt Verdıgım O Daglar

Tum Guzellıkler Ardında O Dost Kalmıs Tek Basına Uzaklarda Cok Uzaklarda Hatıralar Gıbı Eskı Zamanlarda O Dost Kımbılır Sımdı Nerede Belkı Dunyada Belkı Ecelde Belkı De Tum Guzellıklerde Hatıralar Gıbı Eskılerde

Arkadaslık Sevgısı Vardır Sımdı Eskılerde Kaldı Neden Eskılerde Kaldı Neden Hatırlanmadı Arkadaslık Sevgısı Vardır Bılen Azdır Dunyada Artık Bılen Yoktur Bu Yenı Zamanlarda

Arkadas Kırmayan Kırılmayan Kırılsada Yıkılmayandır...!

Senı Ozluyorum Her Okula Gıdısımde Cektıgın Kopya Kagıtları Hala Sıranın Altında Senı Beklıyor Sen Nerdesın Dostum Nerdesın...

Merhaba Arkadasım Bır Gun Bahar Olmak ıstersen Cıceklerın Daıma Acık Olsun Bır Gun Cıcek Olmak ıstersen Yuzun Hep Gunese Donuk Olsun Ve Bır Gun Bırını Severken Kalbın Hep Onunla Olsun

Dostum Ol Aglarken Yabancı Omuz Aramayayım Dostum Ol Kalben Tut Sevgı Sun Gozlerınle Ve Ne Olursan Ol Dostum Ol ıster Yanım Da ıster Uzakta ıster Gulusum De ıster Goz Yasım Da Bır Ses Cıglıgım Ol Odama Dol Ama Benım Dostum Ol

Sen Eskıden Boyle Degıldın ,gozlerın ısıl ısıl Guler Oynardınhayata Bakmaz, Hayatı Yasardın Kosardın, Cosardın, Savasırdın, Sımdı Ne Oldu Sana ? Hayata Kusmus Yorulmussun Sısmanlamıs Yaslanmıssın Bakısların Solgun

Bır Bagrı Yanık Kardasım Var Aglarmı Bılmem Uzanıpta Gozlerıne Akan Yasları Sılemem Yarın Askere Gıdecek Gıtme Kal Dıyemem Aglama Kardas Aglama Aglayıpta Yuregımı Daglama

Arkadas ıcımı Sen, Dısımı Sen Bılırsın. Ancak Sen Olursun Bana Yoldas. Haydı Tut Ellerımden, Beraber Yuruyelım Yarınlara, Gel Arkadas!

Gercek Arkadaş Sağlık Gıbıdır Degerı Ancak O Yok Olunca Anlaşılır ...

Dunyada 100 Tane Arkadasın Vardır,99 Tanesı Kotudur.1 Tane Arkadas Sec Kendıne Hem Arkadas Hem Kardas Olsun Sana !!!
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8
• Dost göze sezdirmeden göz yaşı silendir.
• Dostluk iki yürek arasında nehir gibidir.
Gittiği yeri de temizler, geldiği yeri de!
Dostlarınızın duasında olmanız dileğiyle.
• Dürüstlük size fazla arkadaş kazandırmaz.
Ama her zaman iyi arkadaşlar kazandır.
• Yolun karanlığı olmaz, iyi bir arkadaşla yürüyene.
• Tecrübeli satış elemanı arayanlara,
URL içeriğini görüntülemek için lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol
eski dostlarınızın numaralarını verin.
• Bazı insanlar arkadaşın değil, hayatın bir parçası olurlar.
• Konuşurken kendini iyi hissettiğin bir dostu, asla kaybetme.
• Gölge gibi sahte dostlar da, güneş parladığında ortaya çıkar.
• Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap.
• Ne kadar zorsun ahir zaman. Ne dost belli, ne de düşman.
• Sevdiklerinizin omzuna yük olmayın, yüküne omuz verin.
• Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir.
• Tek bir dostunuz olsun; ama onu da iyi seçin.
• Güvensizlik başlayınca, arkadaşlık ölür.
• Eskisi gibi olmayı özlediğim insanlar var.
• Gerçek dostluk asla sona ermez.
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8
• Bazende en değerli şey, bir dost muhabbeti.
• Düşman kör nişancıdır da, dost bilir nereden vuracağını.
• Bize hakiki dostlar lazım, çakal her yerde var.
• Dost dediğin senin olmadığın yerde, seni savunan’dır.
• Hakiki dost, sıkıntılı zamanlarda,
Senin gurur ve izzet-i nefsini kırmadan, sana yardım edendir.
• Hayatımızdaki en değerli insanlar,
bizi her koşulda tüm kalbiyle dinleyenlerdir.
Biz konuşmazken bile.
• Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz,
aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.
• Ömrü boyunca bir dilim ekmek vermemiş kişiyle sakın yola çıkma;
fedâkârlığı bilmediğinden, ilk sıkıntıda kendi için seni satar.
• Eski dostların en güzel yanlarından biri, onlar ile beraber saçmala’ya bilmenizdir.
• Sonsuza kadar konuşabileceğimizi hissettiğimiz insanlar en güzelleri.
• En büyük servet, gülen bir arkadaş,
iyi hissettiren bir dost ve vücudundaki sıhhattir.
• Güzel bir gülü, güzel bir geceyi, güzel bir dostu herkes ister.
Önemli olan;
Gülü dikeniyle,
Geceyi gizemiyle,
Dostu tüm derdiyle sevebilmektir.
• Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi,
vefa unutmamayı,
dostluk sadık kalmayı bilenler için vardır.
• İyi insanlar biriktirin azizim..!
Canın sıkıldığında anlat diyebilen,
Ağladığında gülmene sebepler bulabilen.
Merhamet yüklü insanlar..!
• Dost; acı söyleyen değildir, Acıyı tatlı söyleyebilendir.
• En ağırı bir dosta derdini anlatmaya çalışmak.
Yüzüne bakıp da derdini hissetmeyen dosta kelimelerin zaten gücü yetmez.
• Gerçek dostunun kim olduğunu, Yalnız kaldığında anlarsın.
• Dost edinmeye bak, düşmanı annen bile doğurur.
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8
Saate bakmaksızın kapısını çalabileceği bir dostu olmalı insanın.
• Ben dostlarımı ne kalbimle ne de aklımla severim.
Olur ya;
Kalp durur,
Akıl unutur.
Ben dostlarımı ruhumla severim.
O ne durur, ne de unutur.
• Kime gel dediysek işleri çıktı.
Kim bize gel dese işimizi gücümüzü bırakıp koştuk.
Bizim kaybetmemiz çok normal.
• Sahte dost sabuna benzer,
elini yüzünü temizledikten sonra ayağını kaydırır.
• Hayat zaten pis, temiz kalmaya dost arıyoruz.
• Çayın tadını, DOST’un hayırlısını,
Evin huzurunu, Sevginin Ömürlük Olanını,
Sağlığın Şükrünü, Bizden Eksik Etme
Ey Güzel ALLAH’ım.
• Ey dost derdin ne olursa olsun, umudun her zaman Allah olsun.
• Düşmanı dost, dostu düşman gösterir.
• Kötü gününde yanında olmayan bir insan, hayatının fazlalığıdır.
• Düşenin dostu olduk, düşen düştüğünü inkar etti.
• Kalbinizin ısınmadığı insanlardan uzak durun.
• Çok dostum var benim, yeter ki işleri düşsün.
• Lafa gelince eş dost çoktur ama, herkes tek başına direnir hayata.
• Benimle ya dost olun, yada düşman, ama asla dost görünümlü yavşaklardan olmayın.
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
 • Yeni Tasarım
 • Temaların efendisi
 • Destekçi Madalyası
 • Mustafa Kemal Atatürk
 • TRappledestek Sever Madalyası
 • 100'ler Kulübü Madalyası
 • 100 Mesaj Madalyası
 • Yorumcu Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,598
Tepkime puanı
2,416
Puanları
113
Awards
8
Dost olarak herkesin kalbini çalmış olsam da,
Aşk olarak bir kişiden fazlasını, onurum ve gururum kaldırmaz.
• Dostlarını daima vefa ile hatırla
Arayan sen ol, bulan sen,tanıyan sen,
kucaklayan yine sen.
Kula vefası olmayanın,
Hakka vefası olmaz.
• Sahte dostlar dedikodu yapana, gerçek dostlar sana inanır.
• Bir kalemde silebiliyor’san eğer, kusurunu sil, dostunun dostluğunu değil.
• Hatasız dost arayan, dostsuz kalır.
• Gerçek dost ilk göz yaşını görür, ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.
• Dil kurşun olunca, ilk önce yüreğe saplanır.
Dost düşman olunca, ilk önce geçmiş hesaplanır.
• Sen bir şeyler verdikçe dost görünen çok olur.
Birde sen iste gör, hepsi birden yok olur.
• Dostluk gül olmaktır, yaprağı ile de, dikeni ile de.
• Ve bilirsin gerçek dost asla bitmez.
İhanet etmez, yarı yolda bırakıp gitmez.
• Dostluk ; Günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür.
Ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar güzel
Ve sadece ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir.
• Dostluk sorumluluktur, fırsat değil.
 

Damla

Co Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
Repo Ekibi
SMS Onaylı
Apple Expert
Katılım
13 Haz 2018
Mesajlar
3,794
Tepkime puanı
1,687
Puanları
113
Awards
3
Teşekkürler
 
Üst