iOS 11.4’ün Kamera Uygulamasında Siyah Ekran Sorunu Yaşanıyor

Uğuя

Premium Üye
TRapple sever
Kıdemli Üye
Katılım
12 Haz 2018
Mesajlar
418
Tepkime puanı
70
Puanları
28
iOS-11.4-Kamera-Sorunu.jpg

Bir yandan iOS 12 üzerinde geliştirme çalışmalarını sürdüren Apple, diğer yandan da iOS 11 tarafında iOS 11.4.1 üzerinde geliştirmelerine ve hata düzeltmelerine devam ediyor. Şu anda kullanıcı tarafında kullanılabilir en güncel iOS sürümü iOS 11.4 ve bir grup kullanıcı iOS 11.4’ün oldukça rahatsız edici bir soruna sahip olduğuyla ilgili bildirimde bulunuyorlar.
iOS 11.4 güncellemesi, AirPlay 2, iCloud’daki Mesajlar dahil olmak üzere birkaç yeni özelliği beraberinde getiriyor. Elbetteki güncelleme sonrası Kamera uygulaması kullanılamaz hale gelen kullanıcılar için bu yeni özelliklerin hiçbirisi herhangi bir anlam ifade etmiyor.
iOS 11.4 Kamera Sorunu
Cihazında iOS 11.4 yüklü olan kullanıcıların bir kısmı Kamera uygulaması çalışmadığından şikayet ederken bir kısmı ise görüntüde titreme, bozulma gibi sorunlar oluştuğundan şikayetçiler. Özellikle Kamera uygulamasını çalıştırmak isteyen kullanıcıların siyah ekran ile karşılaşmaları önemli bir soruna işaret ediyor. Şu an için hangi iPhone modellerinde ekseri olarak sorunun yaşandığı net değil ancak iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 7 üzerinde yoğunlaştığı görülüyor.

Güncelleme sonrası Kamera uygulamasının kullanılamaz hale gelmesi oldukça ilginç çünkü bildiğimiz kadarıyla Apple, iOS 11.4’de Kamera uygulamasında herhangi bir değişiklik veya geliştirme yapmadı.

Resmi Twitter'da görüntüle
Df-udSFWsAAMNLS

 
Üst Alt