iOS 12’de iPhone’daki Fotoğrafları Kalıcı Olarak Silme (1 kişi)

Uğuя

TRapple sever
Katılım
12 Haz 2018
Mesajlar
389
Tepkime puanı
69
Puanları
28

iOS 12’nin hayatımıza kattığı yeni özelliklerle birlikte mevcut özellikler üzerinde de birtakım değişikliklerin yapıldığı göze çarpıyor. Yapılan bu değişikliklerden birisi de iPhone’daki Fotoğraf uygulaması tarafında görülüyor ve iPhone’daki fotoğrafları kalıcı olarak silme konusunda ufak bir değişikliğe gidildi.
iOS 12 ile cihazlar üzerinde önemli değişiklikler sunuluyor. iOS 11’de fotoğrafların silinmesinden sonra silinen fotoğrafların kalıcı olarak silinmesi için Son Silinen’ler albümüne gitmek ve ardından tek tek veya çoklu seçim ile silmek gerekiyordu. Veya 30 günün sonrasında (bu süre 40 günü bulabilir) son silinen fotoğraflar otomatik olarak siliniyordu.
iOS 12’de FOTOĞRAFLARI KALICI OLARAK SİLME

iOS 12’de de bir fotoğrafı kalıcı olarak silmek için aynı durum söz konusu ancak Fotoğraflar uygulamasında yapılan ufak bir görsel değişiklik sizi şaşırtabilir veya aradığınızı bulamamanıza neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için iOS 12’de bir fotoğrafı kalıcı olarak silebilmeniz için izlemeniz gereken adımları sizin için sıraladık.
Adım 1: Fotoğraflar uygulamasını açın.
Adım 2: Ekranın altındaki Albümler sekmesine ve Diğer Albümler başlığı altında yer alan Son Silinenler seçeneğine dokunun.

Adım 3: Sağ üst köşedeki Seç‘e dokunun ve tüm fotoğrafları veya belirli fotoğrafları seçerek ekranın sol alt köşesindeki Sil seçeneğine dokunarak silme işlemini tamamlayın.

iOS-12-Fotoğraf-Silme.jpgiOS 12’nin şu an için test ve geliştirme amaçlı yalnızca kayıtlı Apple geliştiricileri için kullanılabilir olduğunu, bu sonbaharda herkese açık final sürümünün yayınlanacağını hatırlatalım.
 

josepH

Co Admin
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Katılım
10 Haz 2018
Mesajlar
1,834
Tepkime puanı
923
Puanları
113
konu için teşekkürler
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,785
Çözümler
3
Tepkime puanı
2,969
Puanları
113
Teşekkürler
 

NoiaN

TRapple sever
Katılım
21 Haz 2018
Mesajlar
382
Tepkime puanı
106
Puanları
43
emeğine sağlık
 

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst