ios 14.4.2 Checkra1n iphone 7 jailbreak yardım (1 kişi)

• Konbuyu başlatan snapperix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 199

snapperix

TRapple sever
Arkadaşlar merhaba ios 13.5 uncover kullanıyordum telefonda sorunlar oldu güncelleme yaptım temiz kurulum ile internetten bulduğum imzası açık olan ipa ile telefonu 14.4.2 kurdum chekrain ile jailbreak yapamıyorum chekrain kurulumunda yükleniyor durum çubuğu ilerlemiyor sürekli aynı yerde kalıyor nerde yalnış yaptım bir türlü bulamadım yardım lazım :D model iphone 7 a1778

Reloading_Data

TRapple sever
Arkadaşlar merhaba ios 13.5 uncover kullanıyordum telefonda sorunlar oldu güncelleme yaptım temiz kurulum ile internetten bulduğum imzası açık olan ipa ile telefonu 14.4.2 kurdum chekrain ile jailbreak yapamıyorum chekrain kurulumunda yükleniyor durum çubuğu ilerlemiyor sürekli aynı yerde kalıyor nerde yalnış yaptım bir türlü bulamadım yardım lazım :D model iphone 7 a1778
14.4 checkrain ile yapılıyor ama 14.4.2 yapılıyormu bilmiyorum.

murti

TRapple sever
Merhaba
8plus 14.4.2 ile jb kullanıyorum checkra1n 0.12.1 sürümünü deneyin

Bu konuyu okuyanlar konu