iPhone 18W USB Type-C Hızlı Şarj Adaptörü Sızdırıldı! (1 kişi)

BurakCan

Co Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Katılım
18/06/11
Mesajlar
2,790
Çözümler
7
Tepkime puanı
1,850
Puanları
113
iPhone 18W USB Type-C Hızlı Şarj Adaptörü Sızdırıldı!

Yeni iPhone modelleri beklenirken, her zaman olduğu gibi sızıntıların da ardı arkası kesilmemeye devam ediyor. Son sızıntı ise, iPhone hızlı şarj adaptörü için gelmiş durumda. Karşınızda, 2018 iPhone 18W USB Type-C hızlı şarj adaptörü.

2018 iPhone 18W USB Type-C hızlı şarj adaptörü neler sunacak?

Apple, 2017 iPhone akıllı telefonları ile hızlı şarj özelliği sunmuş olsa da kullanıcıların bundan faydalanmak için ekstra para harcayarak aksesuar almasını maalesef şart koşmuştu. Öte yandan, Eylül ayında tanıtılması beklenilen üç yeni iPhone modeli kutusundan yeni bir hızlı şarj adaptörü ile birlikte çıkacak gibi gözüküyor.

Sızdırılan yeni görüntülerin iPhone için Apple 18W USB Type-C hızlı şarj adaptörü prototipine ait olduğu ileri sürülüyor. 2018 iPhone modellerinin kutusundan çıkması beklenilen adaptör ile kullanıcılar normalden daha hızlı bir şekilde akıllı telefonlarının şarjını doldurabilecek. Ek olarak, kullanıcılar hızlı şarj için ekstra para harcamaktan da kurtulmuş olacak. Aksesuar şarj işlevi dışında, iPhone kullanıcılarının cihazlarını MacBook Pro ile de herhangi bir ekstra aksesuar olmaksızın eş zamanlamasını mümkün kılacak.

Mevcut iPhone modellerinin kutusundan cihazın mümkün olan maksimum hızda şarj olması için yeterli gücü sağlamayan 5W adaptörü çıktığını hatırlatalım. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X hızlı şarj yeteneğine sahip olsa da bunun için 30W şarj adaptörü alınması gerekiyor. Bu adaptörün 49 dolar gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Hali hazırda oldukça pahalı olan telefonlar için bir de bu adaptörü almak maliyeti çok daha yukarılara taşıyor.

Bakalım A-1720 model numarasına sahip mühendislik prototipi 18W Type-C hızlı şarj adaptörü beklendiği gibi yeni modellerin kutusunda çıkacak mı, yoksa Apple bunu da ayrı bir şekilde mi satacak?
 

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
Katılım
18/06/09
Mesajlar
3,775
Çözümler
3
Tepkime puanı
2,847
Puanları
113
Emeğine sağlık

Iphone 7 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst