iPhone 6 ve 6 plus Bluetooth Çalışma Sorunu ve Çözümü (1 kişi)

BurakCan

Co Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
2,711
Çözümler
6
Tepkime puanı
1,614
Puanları
113
1530264056498.jpegÖzellikle pek çok iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcıları, cihazlarını otomobilleriyle eşleştirmelerini yarayan ve çağrıları otomatik almasını sağlayan Bluetooth’u araçlarının tanımadığını söylüyorlar. Toyota, Mercedes-Benz, Nissan, Honda, BMW, Jeep gibi üst düzey araçlarda kullanılabilen Apple eşleştirme özelliği sayesinde özellikle çağrı alma ve mesaj okuma gibi çeşitli özelliklerden yararlanabilen kullanıcıların bu sorunu aslında kolay bir yolla çözülebiliyor.
iPhone Bluetooth Çalışma Sorunu ve Çözümü


1. Aracınızdan ve iPhone’unuzdan eşleştirmeleri silmeniz gerekiyor. Bunun için iPhone’unuzdan Ayarlar menüsünden Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla adımlarını yapmanız gerekiyor. Daha sonra Home ve On/Off tuşlarına telefon resetlenene kadar basılı tutun. Daha sonra bağlantıyı kurmayı deneyin.

2. Eğer bu yöntem sorunun çözümü hakkından size yardımcı olmazsa cihazınızı fabrika ayarlarına almanız gerekiyor. “Factory Reset” uygulaması zor ve uğraştırıcı bir çözüm olduğu için bu noktadan sonra Apple Store’lardan yardım almanızı öneriyoruz.
 

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst