Jailbreak Olmadan Ücretli Oyun/Uygulama İndirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byxcnl

TRapple sever
Yeni Üye
Başlıktaysa dediğim gibi IPA ile uğraşmak istemeyenler vs. az sonra söyleyeceğim yöntemi uygulayabilir.
Öncelikle aşağıda verdiğim discord sunucusuna katılın. Sunucunun kurucusu Türk ve Türklere özel Turkish Chat bölümünü kurmuş ordan sıkıntınız felan olursa iletişime geçebilirsiniz serbest sohbet bölümüdür. ardından kimlikler bölümüne tıklayın (Apple IDS). Burda Apple kimlikleri paylaşılıyor çalıntı hesaplar değil bunlar gözünüz korkmasın 3-5 köklü gruplar takipçileri için oluşturup paylaşıyorlar. Kilidi açılmış bir elma kimliği varsa, orada göreceksiniz kilidi açılmış derken şundan bahsediyorum kimlikler paylaşıldıktan 5-10dk sonra yoğun kullanıcı girişi nedeniyle kilitleniyor. Kimlikler kilitliyse beklemeniz gerekir. Gün içinde yine yeni bir apple kimliği paylaşıyorlar. Ve ayarlar bölümünde hesaba giriş yapmayın. Sadece appstore üzerinden giriş yapın, istediğiniz oyunları/uygulamaları indirin ve çıkış yapın.
DEDİĞİM GİBİ SAKIN AYARLAR ÜZERİNDEN (İCLOUD) GİRİŞ YAPMAYIN. APPSTORE TIKLAYIN HESAP BÖLÜMÜNDEN GİRİŞ YAPIN
aksi takdirde hesap kilitlendiğinde çıkış yapamazsınız.

LİNK VERMEYİN... ARKADAŞIM. KONU KAPANDI

Sunucunun %98’i Yabancılardan oluşuyor. Neden böyle bende anlamadım ama benim için bi sıkıntı yok sorum felan olursa Turkish Chat bölümünden iletişime geçiyorum ilgileniyorlar.
Tekrar söylüyorum arkadaşlar Ayarlar bölümünden giriş yapmayın. AppStore’un açın ardından hesabınıza dokunun ardından çıkış yapın sonrada verilen hesabı girin giriş yapın ve satın alınanlar bölümüne tıklayın. Bazen Rusça bazen İngilizce yazıyor (purchaseds)

Moderatör tarafında düzenlendi:

SCoRPio

Yönetici
Tecrübeli Üye
Destek Ekibi
Apple Expert
bu tarz şeyler bizim üyelerimiz için sakıncalıdır.. ve bilmeden işlem ettiklerinide sorumnluluk kabul etmeyecegimiz için. ve üyelere sorun çıkmasını istemedigimiz için bu konu kapalıdır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...