Mağaza Şeklinde Tweak Sitesi Hazırlamak. (1 kişi)

Reloading_Data

TRapple sever
Herkese Merhaba,
Baya zamandır düşündüğüm bir proje içinde hazırlık yapmayı düşünüyorum.Bu hazırlık zarfında siz değerli form arkadaşlarımızın görüşlerini ve fikirlerini almak istedim.Biliyorsunuzki genelde form siteleri daha yaygın kullanılmakta ve kolay çözümler sunulmaktadır.Benim düşündüğüm bu proje ise form sitelerinden biraz farklı diyebiliriz.Kısaca şöyle özetlersem bir web sitesine bulduğumuz tweak'i kullanıcılara tanıtmak için ekleceğimizi farzedelim.Ekleme içerisine ekran resmi tanıtımı vs içeriğinide girdiğimizi farzedelim.Fakat repo olarak örnek repo.trappledestek.com adresinide açıklama kısmına yazdığımızı farzedelim.Yani deb dosyası vs web sitesinde olmasın .Böyle bir proje düşünüyorum.Repo adresini gerekli yerleri gösterip sadece sade ve şık uygulama mağazası gibi bir proje düşünüyorum.Tutar yada tutmaz gibi düşüncelerede sahibim.Dediğim gibi genelde form siteleri kullanılıyor ama benim amacım hem form siteleri hem kendi sitemin kullanılması vs gibi siz değerli form arkadaşlarımın görüşlerini almak istedim.Umarım umut verici görüşler olur :)

BurakCan

Co Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Herkese Merhaba,
Baya zamandır düşündüğüm bir proje içinde hazırlık yapmayı düşünüyorum.Bu hazırlık zarfında siz değerli form arkadaşlarımızın görüşlerini ve fikirlerini almak istedim.Biliyorsunuzki genelde form siteleri daha yaygın kullanılmakta ve kolay çözümler sunulmaktadır.Benim düşündüğüm bu proje ise form sitelerinden biraz farklı diyebiliriz.Kısaca şöyle özetlersem bir web sitesine bulduğumuz tweak'i kullanıcılara tanıtmak için ekleceğimizi farzedelim.Ekleme içerisine ekran resmi tanıtımı vs içeriğinide girdiğimizi farzedelim.Fakat repo olarak örnek repo.trappledestek.com adresinide açıklama kısmına yazdığımızı farzedelim.Yani deb dosyası vs web sitesinde olmasın .Böyle bir proje düşünüyorum.Repo adresini gerekli yerleri gösterip sadece sade ve şık uygulama mağazası gibi bir proje düşünüyorum.Tutar yada tutmaz gibi düşüncelerede sahibim.Dediğim gibi genelde form siteleri kullanılıyor ama benim amacım hem form siteleri hem kendi sitemin kullanılması vs gibi siz değerli form arkadaşlarımın görüşlerini almak istedim.Umarım umut verici görüşler olur :)
Tutmaz arkadaşım insanlar repoyu görüyor indiriyor insanlar .. en çok pro uygulama veya sertifika Uncover ve diğer jailbreak arsaları istiyor .. Vip gibi çeşitli oyunlar ve uygulamalar .. bu tarz bir mağaza .. belki

Reloading_Data

TRapple sever
Tutmaz arkadaşım insanlar repoyu görüyor indiriyor insanlar .. en çok pro uygulama veya sertifika Uncover ve diğer jailbreak arsaları istiyor .. Vip gibi çeşitli oyunlar ve uygulamalar .. bu tarz bir mağaza .. belki
Haklısınız hocam orası doğru evet.Çeşitli ayrı yetten uygulamalar vs olursa belki dediğiniz gibi.

Çirkin KraL

Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
Apple Expert
Web sitesi
www.trappledestek.com
@Reloading_Data, Merhaba saygı değer kardeşim bir işe girmek için öncelikle alt yapıya ve gerekli bilgi donanımına sahip olmak gerekir.
Yapağın işin tutup tutmaması sana bağlı veya çalışacağın takım arkadaşlarına ben her zaman şundan yanayımdır bir işe giriyorsan o iş ile ilgili bir içerik üreticisi olman gerekir alıntı yaptığın konular mutlaka olacaktır ama kendi becerini ve bilgi birikiminde buna ilave etmen gerekir dediğin tarzlarda repo siteleri var hem tweaklar yayınlanıyor hemde direk repoda o tweak'a yönlendiriyor seni portal tarzı bir platform olabilir videolu tweak tanıtımı açıklaması ve deb paylaşımı veya destek verdiğin bir repo adresi veyahut varsa kendi repo adresiniz.
Ve gel gelelim ki en önemlisi kuracağınız platforma ayıracağınız bütçe ilk başlarda ufak maliyetle başlar ilerde platform büyür ise maliyet artacaktır.
Saygılar.

Bu konuyu okuyanlar konu