Anabaşlık NHL 22'deki En İyi Özellikler

 • Konbuyu başlatan Damla
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar 0
 • Görüntüleme 209

Damla

Co Admin
Katılım
13 Haz 2018
Mesajlar
4,609
Çözümler
2
Tepkime puanı
2,871
Puanları
113
1645215812939.png
NHL 22'deki En İyi ÖzelliklerNHL 22 World of CHEL ve EASHL'de, ana avantajlarınız ve imza becerileriniz olacak Zone ve Superstar yeteneklerinden başlayarak oyuncunuzu güçlendirmenin birkaç yolu vardır.
Niteliklerinizi, yeteneklerinizi ve özelliklerinizi birleştirmek, olası zayıf yönlerinizi ele almanıza veya mümkün olan en iyi oyuncuyu yaratmak için güçlü yönlerinizi vurgulamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, yalnızca iki Boost yuvası ve aralarından seçim yapabileceğiniz 20'den fazla özellik olduğundan, verilmesi gereken birçok önemli karar var.
1645215986852.png

NHL 22'deki çevrimiçi rekabet için en iyi özellikleri ve bunların oyuncunuz üzerindeki etkilerini gözden geçirelim. Kampanyanızın başlangıcında, yalnızca bir Bölge yeteneğine ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç temel güçlendirmeye sahip olacaksınız. Yeni güçlendirmelerin kilidini açmak için oyunu oynamanız ve ilerlemeye devam etmeniz gerekiyor.Yeni bir seviyeye ulaştığınızda güçlendirmelerin ve en iyi Superstar X-Factor yeteneklerinin kilidini açabilirsiniz. Her seviye atladığınızda, birkaç güçlendirme ve genellikle bir Superstar yeteneği kazanırsınız. Hızlı ilerlemek ve mümkün olduğunca çok özellik ve yeteneğin kilidini açmak için ProAm bölümlerini patlatmanızı öneririm. Sadece ilk iki bölümü bitirmek (Rising the Ranks ve Lead the Alumni) sizi 10. seviyeye ulaştıracak ve bu süreçte birçok şeyin kilidini açacaktır.
Aşağıda NHL 22'deki favori özelliklerimin bir listesi bulunmaktadır. Bu özelliklerden herhangi birini World of CHEL'de donatmanın belirli özelliklere sahip olmanızı gerektireceğini unutmayın. Örneğin, Savunma Kalkanı özelliğini kullanmak için en az 70 Savunma Bilincine sahip olmanız gerekir.

Bir özelliği donatabildiğinizden emin olmak için her zaman NHL 22 niteliklerinizi ayarlayabilir ve en iyi NHL yapısını oluşturabilirsiniz.

Aynı şey X-Factor yetenekleri için de geçerli: her birinin, manuel olarak veya özelliklerle artırabileceğiniz bir nitelik gereksinimi olacaktır. Oyuncular oyundaki en iyi NHL 22 ekipmanlarını bu şekilde oluşturur.

En İyi Hücum Nitelikleri​

En iyi hücum özelliklerinden başlayarak, Hücum Zamanlamamız var . Bu özellik size +4 El-Göz takviyesi verecektir. Hücum Zamanlamasını kullanmak için en az 80 Hücum Farkındalık derecesine sahip olmanız gerekir; bu, yapılarına bakılmaksızın çoğu hücum oyuncusu için geçerli olacaktır.

Daha da önemlisi, El-Göz özelliğinizi artırmak, size NHL 22'deki en iyi X Faktörlerinden biri olan One Tee Superstar yeteneğini elde etme şansı verecektir.

Bakmaya değer bir başka saldırgan özellik ise Sabit Eller : size Puck Control'de +2 bir destek verecek ve sizi başka bir güçlü X-Faktörü olan Make it Snappy'ye hazırlayacak. Bu özelliğin kilidini açmak için 74 Balance'a ihtiyacınız olacak.

Kontrollü Pas , oyun kurucuysanız incelemeniz gereken bir hücum özelliğidir. Pas için +4'lük bir destek verecek ve en iyi oyun kurucu X-Faktörlerinden ikisine gitmenizi sağlayacak: Send It ve Tape to Tape. Kontrollü Pas almak için en az 80 Puck Kontrol derecesine sahip olacaksınız . Aynı şeyi yapan (+4 Pas) ancak donatmak için 80 El-Göz gerektiren Hızlı Pas özelliğini de kullanabilirsiniz.

Diğer faydalı hücum özellikleri, Temel veya Kırılmaz Güç , Dayanıklı Paten ve Sabit Adımlardır . Hızlanma ve Hız, niteliklerinizi ayarlayarak elde etmek çok pahalı olduğundan, özellikleri kullanmak onları elde etmenin en iyi yolu olabilir.

Ekran Alıntısı.PNG


Dikkate almanız gereken en iyi savunma özelliklerinden biri Booming Hits . Bu özellik size, önemli bir savunma özelliği olan Vücut Kontrolü'ne +4 destek verecektir. Vücut Kontrolündeki artış, ayrıca sizi, hücum oyuncularını devirme ve enerjilerini tüketme şansınızı artıracak Truculence X-Factor yeteneğine hak kazanacaktır.

Quick Stick ayrıca donatmak için harika bir özelliktir ve oldukça erken alacağınız bir özelliktir. Size Stick Checking için +4 bir destek verecektir. Sopa kontrolü, NHL 22'de birisini elden çıkarmanın en iyi yolu olmasa da, savunma sopa yetenekleri hala önemlidir ve sizi daha iyi, daha tutarlı bir savunmacı yapacaktır. Daha da önemlisi, Çubuk Kontrolünüzü artırmak, oyundaki en iyi savunma yeteneklerinden biri olan Stick 'em up X-Factor'a hak kazanmanızı sağlayacaktır.

Dikkate alınması gereken diğer savunma özellikleri, Konumsal veya Disiplinli IQ , Savunmacı veya İnatçı Kalkan ve Çekirdek Dengedir.

Son söz​

World of CHEL ve diğer çevrimiçi yarışmalar için en iyi özellikler, oyun tarzınıza ve dizilişinize bağlı olacaktır. Uzmanlığınıza odaklanmanız ve çok yönlü bir takımın parçası olarak performans gösterebilecek bir oyuncu oluşturmanız gerekiyor.

Bu, takım arkadaşlarınızla birbirlerinin oyun stilini tamamlamak ve en iyi kombinasyonu oluşturmak için koordine etmek anlamına gelir.

En iyi X Faktörlerini kuşanmanıza ve mükemmel oyuncu modelinize doğru ilerlemenize yardımcı olacak belirli nitelikleri artırmak için özellikleri kullanın.

 

Ekli dosyalar

 • 1645215652244.png
  1645215652244.png
  367.4 KB · Görüntüleme: 0
 • 1645215836913.png
  1645215836913.png
  235.7 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt