Mac OneSafe Mac Temizleyici

Çirkin KraL

Hacktvisit
Co Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
SMS Onaylı
Apple Expert
  • Beşiktaş Aşığı
  • Yeni Tasarım
  • Site tanıtım madalyası
  • Destekçi Madalyası
  • 100'ler Kulübü Madalyası
  • TRappledestek Sever Madalyası
Katılım
9 Eki 2019
Mesajlar
642
Tepkime puanı
754
Puanları
153
Awards
7
Yaş
31
Konum
samsun
Web sitesi
www.trappledestek.com
Mac için optimum temizleme yazılımı.
Mac'inizdeki gereksiz dosyaları temizleyin, optimize edin ve silin. Hızlı bir tarama gerçekleştirin ve ne kadar disk alanı temizleyip kurtarabileceğinizi tespit edin


OneSafe Mac Cleaner ile bilgisayarınızı yeni kadar iyi hale getirin


Yüzlerce dosya ve diğer öğeler muhtemelen Mac'inizi tartıyor. Bu dosyalar bir ton disk alanı kaplar ve Mac'inizin performansını önemli ölçüde etkiler.

Mac'inizi optimize edin

Mac'inizi optimize edin
Uzman geliştirme ekibimiz Mac'inizi temizlemenin en iyi yolunu belirlemek için yüzlerce saat harcadı. OneSafe Mac Cleaner ile Mac'inizi analiz edin ve hangi öğelerin güvenle kaldırılabileceğini hemen keşfedeceksiniz. OneSafe Mac Cleaner, Mac'inizi temizlemek için mükemmel bir araçtır. OneSafe Mac Cleaner ile hızlı temizlik, gigabayt disk alanını boşaltabilir.

İyice temizleyin

İyice temizleyin
OneSafe Mac Cleaner, çöp dosyalarınızı boşaltmaktan fazlasını yapar, ayrıca var olduğunu bilmediğiniz gizli dosyaları da tarar. Temizleme taraması, Safari, iTunes, iPhoto ve diğer uygulamalar için eski önbellek dosyalarını algılar. Analiz ayrıca yerelleştirilmiş dil dosyalarını tanımlar ve ihtiyacınız olmayan dilleri silmenizi kolaylaştırır. Son olarak, OneSafe Mac Cleaner iptal edilen indirme dosyalarını (videolar, müzik, uygulamalar vb.) Temizler. İndirilen parça dosyaları gereksizdir ve sabit diskinizde yer kaplar.

Yazılımı kolaylıkla kullanın

Yazılımı kolaylıkla kullanın
OneSafe Mac Cleaner kullanıcı dostudur ve temiz, modern bir tasarıma sahiptir. Bir taramayı başlatmak için bir tık ve bulunan tüm dosyaları temizlemek için bir tık. Acemi kullanıcılar bile Mac'lerini birkaç dakika içinde temizleyebilir. Mac'inize yaşamda yeni bir kiralama sağlayan bir yazılım arıyorsanız, ihtiyacınız olan budur.

Mac'inizin iOS yedeklemelerini dağıtın

Mac'inizin iOS yedeklemelerini dağıtın
İOS güncellemelerini, eski telefon yedeklerini ve iTunes'ta depolanan iPhone veya iPad uygulamalarının kopyalarını kaldırarak Mac OneSafe Cleaner, alanı risksiz bir şekilde boşaltır. Bu gereksiz veya eski dosyaları kaldırmak Mac'iniz için risksizdir.


Temizlemenin önemi.
Bunu önlemek için Mac'inizi düzgün bir şekilde temizlemek şarttır. OneSafe Mac Cleaner ile bir analiz yapın ve sizin için gerçekten yararlı olan dosyaları ve efekt olmadan silinebilecek dosyaları bularak zaman kazanın.

Optimal, derin temizlik.
OneSafe Mac Cleaner tarafından yapılan akıllı tarama, Mac'inizde yüklü olan ve istediğiniz zaman silinebilecek tüm gereksiz öğeleri kolayca ve hızlı bir şekilde tespit etmenizi sağlar.


Disk alanını kurtarın.

Disk alanını kurtarın.
Mac'inizde belirli bir miktarda disk alanını boş tutmak önemlidir, aksi takdirde performansını zayıflatabilirsiniz. OneSafe Mac Cleaner sayesinde Mac'inizi yavaşlatan büyük dosyaları veya uygulamaları tek bir tıklamayla silebilirsiniz.

Tıklayın, tarayın, temizleyin.

Tıklayın, tarayın, temizleyin.
OneSafe Mac Cleaner tarafından yapılan akıllı tarama, Mac'inizde yüklü olan ve istediğiniz zaman silinebilecek tüm gereksiz öğeleri kolayca ve hızlı bir şekilde tespit etmenizi sağlar.

Kullanımı kolay.

Kullanımı kolay.
OneSafe Mac Cleaner, aerodinamik, sezgisel tasarımı sayesinde kullanımı çok basittir. Tarama sırasında algılanan tüm dosyalar güvenli bir şekilde silinebilir, ancak bazılarını kaydetmek istiyorsanız, ilgili kutunun işaretini kaldırmanız yeterlidir!

Hidden content
Bu içeriği görebilmek için bu gönderiyi beğenmeniz gerekiyor.
 
Üst