Overkill’s The Walking Dead için 22 Dakikalık Oynanış Videosu (1 kişi)

josepH

Co Admin
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Katılım
18/06/10
Mesajlar
1,750
Tepkime puanı
763
Puanları
113
Overkill’s The Walking Dead için 22 Dakikalık Oynanış VideosuPolygon, dört kişilik co-op multiplayer first-person shooter oyunu Overkill’s The Walking Dead için 22 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.

OVERKILL's The Walking Dead,
ölülerin yanı sıra yaşayanlarla savaştığınız dört oyunculu co-op birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Walking Dead Evreni'nde geçen oyunda siz ve grubunuz kıyamet sonra Washington D.C. şehrinde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Aidan, Heather, Maya ve Grant sağlam bir ekip oluşturur. Her karakterin kendi yetenek ağacı, takım rolü, oyun stili ve arka plan hikayesi bulunmaktadır. Artık hepsinin ortak bir amacı var ve bu amaçta hayatta kalmak ve ekip çalışması çok büyük bir önem taşıyor.

Aksiyonu dolu dolu yaşayacaksınız: Düşmanlarınızı dikkatlice yakından saldırılarla yenin veya tabancaları çıkarın. Hiçbir şey kesin değil, doğaçlama yapabilmelisiniz. Aylak sürüsü her yerde karşınıza çıkabileceğinden adımlarınıza dikkat edin.

Overkill’s The Walking Dead 6 Kasım'da Kuzey ve Güney Amerika'da; 8 Kasım'da Avrupa ve dünyanın geri kalanında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.


 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst