Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

BurakCan

Yetkili
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
1,762
Tepki Puanı
358
Puanları
83
Awards
0
Canım hiç istemiyor buz gibi yatağa girmeyi. Sensiz uyumayı da istemiyorum. Her anımda, her gecemde, her sabahımda seninle olmak istiyorum. Huysuzlanıyorum biraz, belki de isyana bağlıyorum bir süre. Sonra boş ver diyorum, nasıl olsa sabah koşarak yanıma gelecek. Hemen sabah olsun diye gözlerimi kapatacağım, iyi geceler sevgilim. Seni seviyorum.


Koca bir günün ardından yalnız yatağa girmek dokunmuyor değil, fakat biliyorum ki şu an sende böyle düşünüyorsun. Seninle aynı şeyleri hissettiğimi bilmek beni dünyanın en mutlu adamı yapıyor. Birlikte uyuyacağımız gecelere adım adım yaklaşmak için, bugün yine gözlerimi sensiz kapatıyorum sevgilim. İyi geceler.


Dünyanın en güzel hatunu, iyi geceler. Rüyama gel olur mu? Sensiz bir uyku çekmek istemiyorum. Bol bol gülümse bana, tatlı tatlı bak ve beni çok sevdiğini söyle. Gözlerimi açtığımda yanımdaymışsın gibi hissedeyim zira sensiz geceler kabuslara davetiye çıkarıyor. Seni seviyorum.


Yatağıma geçtim, sol yanıma yattım. Senin yatacağın kadar bir yer bıraktım yatağımda. Seni burada hayal ediyorum. Üzerini de örttüm iyice, gece çok üşüyorsun çünkü. Başucuna suyunu da getirdim, çok su içmeye kalkıyorsun. Çok oldu sen uykuya dalalı, ben hala yüzünü izliyorum, nefesini dinliyorum. Tatlı rüyalar meleğim, seni hayal etmeyi ve seni çok seviyorum.


Daha ayrılalı birkaç saat oldu ve ben seni çok özledim. Sensiz uyumak işkence gibi… Artık zaman hızlı akmalı ve sen benim yanımda kavuşmalısın sabahlara. İyi geceler sevgilim.


Güzel geçen bir günün, ardında bıraktığı yorgunluk var bedenimde. Ben yatıyorum sevgilim. Uyumadan önce en sevdiğimiz şarkıyı aç ve gözlerini kapat, ben öyle yapacağım. Seni seviyorum, iyi geceler.“Söylesene bir gece uyuyacak mıyım kokun burnumda?”


Sensiz geçen bir gece daha ve karanlık oldukça zifiri... Her yerden odama sızan bir yalnızlık kokusu olmasına rağmen, burnum ısrarla senin kokunu arıyor. Yanımda uyuyabilmeni çok isterdim sevgilim. Sensizlik zehirli bir sarmaşık, sarıyor bütün bedenimi. Nefes almaya çalışmak boşa çabalamak gibi. Bırakıyorum kendimi geceye, dalıyorum senli düşüncelere. Bir sigara daha yaktım, yalnızlık kokusunu bastırsın diye. Yine sensiz boş bir yatakta uyuyacağım. İyi geceler.


"Ve ben her gece seni sevip uyuyordum. Ve her sabah uyandığım da seni seveceğimi bildiğim gibi."
 

BurakCan

Yetkili
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
1,762
Tepki Puanı
358
Puanları
83
Awards
0
SEVGİLİYE İYİ GECELER MESAJLARI

Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!


Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.


Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.


Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.


Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.


Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.


Yatağına uzandığında istediğin bütün guşellikler senin olsun. vede duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben burdayım herzmn AŞKIMM tatlı rüyalar


Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler


Hayatımdaki en değerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok seviyorum iyi geceler.


Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte özaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.


Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.


Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.


Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.


Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.


Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.


Geceyi bana Sor RüyaIarımı Bana Sor, uyumak Nedir biImiyorum Rüya Desen Seni hayaI ediyorum. SeninIe Ya$ıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceIer.


Hayat bir geceden ibarettir en güzeI geceyi en güzeI rüya iIe görmen diIegi iIe iyi geceIer.


İyi GeceIer Yosun GözIüm tatIı rüyaIar benim HayaIim..


GeceIerin Sıcak RüyaIarın Candan OIsun Sana iyi geceIer OIsun..


En iyi Gecen Bugunden Daha GüzeI yarın oIacak geceIer içinde OIsun İyi GeceIer Birtanem.


Sana GeceIerin SessizIiğini RüyaIarın En güzeIini Görmen için Dua Ediceğim A$kım iyi geceIer..


Sen GüzeI rüyaIar içinde Ben Senin hayaIinIe Sen geceIerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Dü$ünerek SabahIarın içinde.. iyi geceIer..


Geceme ı$ık oI RüyaIarımın Ate$i OI Sadece benim OI iyi geceIer A$kım.


Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..


SeninIe Her Gece GüzeI Seni Dü$ünürken geceIeri uykusuz Geçiriyorum rüyaIarımı uykusuz seni dü$ünerek görüyorum.. iyi geceIer Sana Bebeğim.


GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. iyi GeceIer Her$eyim!


Sensiz Bu gecenin SoğukIuğu çekiImiyor hayaIin gözümün önünde yaInızım odamda resmin duvarda SabahIarım HayaIinIe, TatIı RüyaIar A$kım, iyi geceIer


Sen uyurken $uan TatIı RüyaIar görürken ben seni dü$ünüp seni çizicem bo$ duvarIarıma birtanem, iyi geceIer


SensizIik oIsada sonum geceIer dert ortagım oIur, rüyaIarında cenneti gör meIeğim benim sonum yaInızIık oIur, iyi geceIer a$kım..


Beyaz bir qüvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreginde sevqi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve qaqasında iyi veceler öpücügü . yanagını uzat.


Hayırlı qeceler tatlı uykular aydınlık qüzel qünlere uyanmanız dilegiyle iyi qeceler.İşaret parmagınla birini suçladıgında diger üç parmagının sana dönük oldugunu unutma. iyi qeceler


Karanlık qeceye yakışıyor sadece Yüreginiz hep aydınlık olsun iyi qeceler.


Her yüregin Rahatlamak, huzur bulmak için çekildigi Bir köşesi vardır. Bende Artık Köşeme Çekileyim.Yüreginiz Kıymet Bilene Emanet. iyi qeceler.


qüzel bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ GECELER.Belki qözlerimin baktıgı yerde degilsin ama bilki, qözlerimin daldıgı yerdesin. Hayat, derin bir uyku ıse, qördügüm en qüzel rüya sensin.


Geceleri Uzaklara çıgIik Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu qece Sırf Senin İçin Kapanıyor qozİerim. İyi qeceler Herşeyim!


Gece olup, qüzel qözlerin yenik düştügünde uykusuzluga, seni qökyüzünden alıp, düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüregimdesin unutma.İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum seni çok seviyorum:)


Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım
 

BurakCan

Yetkili
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
1,762
Tepki Puanı
358
Puanları
83
Awards
0
Keşke rüyalarına girip seni ordada mutlu edebilsem. İyi Geceler Sevdiğim.


♥ Bir gün bir çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırırcasına dünyanın en güzel gülü benim diyordu o gülü aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye…bitanem…. iyi geceler…


♥ Ne güneşin ışığı kalıcı nede ayın parıltısı bu dünyadaki kalıcı ışığım ve parıltım sensin. İyi Geceler.


♥ Ay bana kızgın çünkü her gece yatmadan seni düşünüyorum ve sana olan sevgim parıltılı ayı bile kıskandıracak kadar fazla. İyi Geceler Aşkım.


♥ Az önce gözümden bir yaş damlası düştü. Ona mutluluktan mı düştüğünü sordum. Dediki; Hayır gözlerinde çok güzel biri var ve artık bana yer kalmadı. İyi Geceler Bitanem.


♥ Gökyüzündeki yıldızlar ne kadar parlak olurlarsa olsunlar asla gözlerindeki parıltı kadar olamayacaklar. İyi Geceler bebeğim.


♥ Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma…


♥ Bütün gece yanımdaymışsın gibi mışıl mışıl uyuyacağım. Tatlı Rüyalar.


♥ Sen benim kalbimdeki müziksin, Sen benim günümün ilk gecemin son düşüncesisin. İyi Geceler Aşkım.


♥ Herhangi bir yerde sadece seninle olmak isterdim. İyi geceler bebeğim tekrar buluşuncaya kadar, kendine iyi bak.


♥ Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.


♥ Mumlar ışık olmadan yanmaz ben ise sana iyi geceler demeden uyuyamıyorum. Seni seviyorum aşkım. İyi Geceler.


♥ Sadece kötü günlerimde bana destek olduğun için değil, yükselmem içinde yanımda olduğun için sana teşekkür ediyorum. Seni seviyorum.


♥ Her akşam seni çok özlüyorum. Seni sonsuza kadar özleyebilmek için lütfen hep hayatımda ol. İyi Geceler Sevgili.


♥ Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.


♥ Google a yazdım sevgilim için en güzel kelimeler nelerdir diye. Google yanıtladı; Kalbine sor. İyi Geceler Sevgili.


♥ Bu dünyadaki en güvenli yer senin kolların. Sonsuza kadar orada yaşamak istiyorum. Seni seviyorum. İyi Geceler.


♥ Seninle o kadar harika zaman geçiyorumki bunlar hayal mi gerçek mi anlayamıyorum. İyi Geceler Sevgili.


♥ Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte özaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.
 

BurakCan

Yetkili
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
1,762
Tepki Puanı
358
Puanları
83
Awards
0
Bir gün bir çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırırcasına dünyanın en güzel gülü benim diyordu o gülü aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye…bitanem…. iyi geceler…


♥ Güneş batar ve ay gelir, küçük yıldızlar tüm parlaklığını gösterir sırf sana iyi geceler diyebilmem için. Seni seviyorum.


♥ Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.


♥ Sana iyi geceler demeden güneş kırmızı, okyanuslar mavi ve ben mutlu olmam. İyi Geceler.


♥ Birbirimize ne kadar uzak olsakta, her zaman aynı gökyüzünü paylaşacağız. İyi Geceler Sevdiğim.


♥ Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma…


♥ Tüm kabuslarım tatlı bir rüyaya dönüşür seni düşündüğümde, dünyadaki cenneti yaşarım seninle hayallerimde. İyi Geceler Tatlım.


♥ Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.


♥ Her gece yatmadan gökyüzüne bakıyorum görülebilecek en güzel yızldızı görmek için sonra sen aklıma geliyorsun ancak o zaman uyuyabiliyorum. İyi Geceler.


♥ Bu dünyadaki en çok sevdiğim kız sensin. Bana hayattan beklediğim her şeyi verdin. Hayatıma sevinç ve mutluluk getirdiğin için binlerce kez teşekkür ediyorum. İyi Geceler aşkım.


♥ Milyonlarca gün seninle geçireceğim bir gün kadar bana mutluluk veremez. İyi Geceler.


♥ Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.


♥ Benden ne kadar uzak olduğunun bir önemi yok sen benim kalbimdesin ve ışığın sayesinde kalbim geceleri bile gündüz gibi atıyor. İyi geceler aşkım.


♥ Gece yarısında uyandım ve birşeylerin eksik olduğunu düşündüm, evet sana tatlı rüyalar mesajı atmamıştım. Tatlı rüyalar sevdiğim.


♥ Keşke her sabah uyandığında yıldız tozlarını başından dökebilsem, İyi Geceler.


♥ Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular…
 
Üst