Program Sizden habersiz internete bağlanan yazılımları bulun (1 kişi)

Çirkin KraL

Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
Apple Expert
Katılım
9 Eki 2019
Mesajlar
786
Tepkime puanı
1,633
Puanları
353
Yaş
32
Konum
samsun
Web sitesi
www.trappledestek.com

SterJo NetStalker / .1.4​

Bilgisayarınızda gizli bilgilere sahip olmak, bilgisayarınızın güvenliğiiçin daha iyi bakım gerektirir. Bilgisayarınızdaki bazı program bu tür bilgileri kesinlikle istemediğiniz birine gönderebilir. Bu nedenle, bir ağ izleme yazılımıyla önlemek daha iyidir. Ağ güvenliğinizhakkında endişeleniyorsanız ve uygun PC korumasına sahip olduğundan emin olmak istiyorsanız, özel bir program vardır. Bilgisayarınızın korunması için bir çözüm SterJo NetStalker olarak adlandırılır. Bu bir ağ izleme yazılımıdır - bir güvenlik duvarı değil, ancak sizin için aynı şeyi yapar ve bir güvenlik duvarı gibi benzer priciples üzerinde çalışır.

Ücretsiz Bilgisayar Koruması​

SterJo NetStalker, pc korumanız için özel olarak yapılmış bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınıza hem yetkili hem de yetkisiz tüm bağlantıları algılar ve her yeni bağlantı için sizi uyarır.

Bu bir tür ücretsiz güvenlik duvarı - bildiğimiz klasik bir güvenlik duvarı değil, pc'nizdeki tüm bağlantılarla ilgili ayrıntıları görüntüleyecek bir izleme yazılımı. Sisteminizdeki tüm açık bağlantı noktalarını analiz etmek bir saniyeden daha kısa bir sürede yapılacaktır. SterJo NetStalker ayrıca bilgisayarınızda çalışan tüm işlemleri analiz edecektir. Bu, özellikle işlemler şüpheli göründüğünde kullanışlıdır, bu nedenle bu ücretsiz bilgisayar koruma yazılımı bir güvenlik duvarı yazılımı gibi çalışır ve bilgisayar güvenliğiniz tehdit edildiğinde sizi bilgilendirir.

SterJo NetStalker nasıl çalışıyor?​

SterJo NetStalker


Bu basit uygulama bir güvenlik duvarı yazılımıolarak çalışır. Bilgisayarınızı istenmeyen internet etkinliklerinden koruyacaktır. Şu anda bilgisayarınızda çalıştıran hizmetler ve uygulamalar tarafından etkinleştirilen TCP ve UDP bağlantılarını izler. Ağ trafiği izleyicisi olmak, ağ trafiğinizi (ücretsiz) izleyeceği anlamına gelir. İnternet erişiminin sonucu olan istenmeyen işlemleri engelleyebileceksiniz.

Uygulamayı başlattıktan sonra, bilgisayarınızda çalışan tüm hizmetleri ve işlemleri otomatik olarak tarar. Etkinlik sekmesi altında listelenirler ve ayrıca yerel ve uzak IP adresleri ve bağlantı noktası ile ilgili bilgileri ve hizmetin geçerli durumunu da görebilirsiniz. Durum çubuğu, tüm bu bağlantının etkinliği hakkında sizi bilgilendirir. Bu internet trafik monitörü, pc güvenliğiniz için zararlı olabilecek herhangi bir şüpheli işlem fark ederse, işlemden çıkıp yok edebilmeniz veya işlemin internete erişmesine izin vermeniz için bir pencere açılır. Bu ağ izleme yazılımı, tanımladığınız ağ kurallarınıza uymayan işlemleri engelleyecek kadar akıllıdır.

Kabul et ve reddet eylemi arasında seçim yapabilirsiniz. Kuralları tanımlamak için İlke sekmesine gidin. Yeni kurallar eklemek için "Yeni Kural Ekle" seçeneğini kullanın. Başlamanıza yardımcı olmak için önceden yapılandırılmış bazı ilkeler alırsınız. Daha sonra da değiştirilebilirler. Güvenlik menüsü, uygulamanın modlarını değiştirmenizi sağlar, böylece trafiğe izin verebilir, filtreleyebilir veya engelleyebilirsiniz. Trafiği de duraklatabilirsiniz. SterJo NetStalker bu kadar basit.

Bu ücretsiz ağ izleme yazılımının size sunduğu olasılıklardan biri, tüm internet etkinliklerini izlemek ve dosyalara kaydedilmektir. Tüm günlükleri kaydeden Günlük sekmesi ve yaptığınız tüm eylemleri kaydeden Geçmiş sekmesi vardır.

SterJo NetStalker'ı İndirme Hakkında​Bu ücretsiz internet trafik monitörünü indirmek çok basittir ve pc korumanıza hemen katkıda bulunacaktır.

SterJo NetStalker, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10'un hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerinde çalışır. Taşınabilir, böylece USB sürücüsüne koyabilirsiniz.

Şimdi SterJo NetStalker'ı ücretsiz indirin.TCP Durum açıklaması tablosu:

 • KAPALI: Bağlantı falan yok.
 • DİnLEME: Yerel bitiş noktası uzak bir bitiş noktasından bağlantı isteği bekliyor, yani pasif bir açık gerçekleştirildi.
 • SYN_SENT: Üç yönlü bağlantı tokalaşmasının ilk adımı gerçekleştirildi. Uzak bir bitiş noktasına bağlantı isteği gönderildi, yani etkin bir açık gerçekleştirildi.
 • SYN_RCVD: Üç yönlü bağlantı tokalaşmasının ikinci adımı gerçekleştirildi. Uzak uç noktaya, alınan bağlantı isteğinin yanı sıra bir bağlantı isteği için bir bildirim gönderildi.
 • KURULAN: Üç yönlü bağlantı tokalaşmasının üçüncü adımı gerçekleştirildi. Bağlantı açık.
 • FIN_WAIT1: Etkin bir kapanışın (dört yönlü el sıkışma) ilk adımı gerçekleştirildi. Yerel bitiş noktası uzak bitiş noktasına bir bağlantı sonlandırma isteği gönderdi.
 • CLOSE_WAIT: Yerel bitiş noktası bir bağlantı sonlandırma isteği aldı ve örneğin pasif bir kapanış gerçekleştirildiğini ve yerel bitiş noktasının bu durumdan ayrılmak için etkin bir kapanış gerçekleştirmesi gerektiğini kabul etti.
 • FIN_WAIT2: Uzak bitiş noktası, daha önce gönderilen bağlantı sonlandırma isteği için bir bildirim gönderdi. Yerel bitiş noktası, uzak bitiş noktasından etkin bir bağlantı sonlandırma isteği bekler.
 • LAST_ACK: Yerel bitiş noktası pasif bir kapanış gerçekleştirdi ve uzak bitiş noktasına bir bağlantı sonlandırma isteği göndererek etkin bir kapatma başlattı.
 • KAPATMA: Yerel bitiş noktası, TIME-WAIT durumuna geçmeden önce bağlantı sonlandırma isteği için bir bildirim bekliyor.
 • TIME_WAIT: Yerel bitiş noktası, uzak bitiş noktasının onay aldığından emin olmak için KAPALI'ya gitmeden önce en fazla segment ömrünün (MSL) iki katının geçmesini bekler.
 

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst