Telefon yavaşlaması

Cavus28

Üye
Awards
0
Merhaba forum üyeleri telefonum iphone 8 plus 12.4 jailbreakli telefonumda son zamanlarda yavaslama söz konusu uygulamalari yavas acmaya başladi icleaner kullaniyrm ama pek faydasi olmuyor ne önerirsiniz ram hizlandirma bosaltma falan simdiden teşekkürler 🙏

engin

Üye
  • Yorumcu
Awards
1
ayarlar/ genel / tüm iöçerikleri sil de..
ve genel/ Arka plan uygulamaları yenile kapat. usta..

Cavus28

Üye
Awards
0
Yaptim onlari ram silme tweake var mi acaba

Cavus28

Üye
Awards
0
Yada rami hangi uygulama yiyor islemciyi hangi uygulama harciyor onu nasil gorrbilirim

JB-Alper

Üye
Awards
0
Merhaba forum üyeleri telefonum iphone 8 plus 12.4 jailbreakli telefonumda son zamanlarda yavaslama söz konusu uygulamalari yavas acmaya başladi icleaner kullaniyrm ama pek faydasi olmuyor ne önerirsiniz ram hizlandirma bosaltma falan simdiden teşekkürler 🙏
Noctis12 kullanıyorsanız ona gelen son güncellemeden sonra uygulamalar yavaş açılmaya başladı.Deaktif edin hızlanır.Yada yeni güncellemeye kadar bu şekilde idare edin:)

Cavus28

Üye
Awards
0
O tweak yüklü degil islemci ve rami harciyan uygulamalari gosteren tweak vardi sanirim

Ayfly

Üye
Awards
0
O tweak yüklü degil islemci ve rami harciyan uygulamalari gosteren tweak vardi sanirim
systeminfo kurup görebilirsiniz.eger cihazınında çok fazla fotograf ve video da varsa bir kısmını silin özellikle videoları.çünkü bunlar zamanla çok fazla yer kapladıklarında işlemciyi ve ram i etkiliyorlar..

Cavus28

Üye
Awards
0
Bilgileriniz için teşekkürler 🙏

dalgaland

Üye
Awards
0
systeminfo kurup görebilirsiniz.eger cihazınında çok fazla fotograf ve video da varsa bir kısmını silin özellikle videoları.çünkü bunlar zamanla çok fazla yer kapladıklarında işlemciyi ve ram i etkiliyorlar..
SystemInfo kurulu, nereden bakıldığını sorabilir miyim acaba?

Timur.c

Üye
Awards
0
Telefon daki her yavaşlama yazılımdan kaynaklı olmayabilir başıma geldiği için söylüyorum benimde i6 cihazım çok ağırlaşmıştı.herşeyi denedim ama son çare olarak bataryayı değiştirdim.batartayı değiştirince baya bi hızlanmıştı. Sanırım bataryam ölmüştü :) iyi forumlar