Telif Hakları Yasal Uyarı - DMCA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Site Kurucu
Repo Ekibi
  • Yeni Tasarım
  • Temaların efendisi
  • Destekçi Madalyası
  • Mustafa Kemal Atatürk
  • TRappledestek Sever Madalyası
  • 100'ler Kulübü Madalyası
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,423
Tepkime puanı
2,149
Puanları
113
Awards
8
5018
Paylaşım platformumuzun yasal sorumluluk yazısı.
Sitemiz TRAPPLEDESTEK bir link paylaşım platformu olup, indirilmeye konu olan tüm içerikler başka sunucularda bulunmaktadır. Sitemizi barındıran şirketin sunucularında telif hakkına konu olabilecek her hangi bir paylaşım bulunmamaktadır. Dolayısıyla sunucu şirketi, sitemizin kullanım amacından kesinlikle sorumlu tutulamaz. Hiç bir program, oyun, mobil uygulama, film ve diğer paylaşımlar sitenin bulunduğu sunucuda barındırılmamaktadır. Bu yüzden telif hakkı doğurabilecek sorumluluğu sitenin sunucu şirketi ve site yönetimi kabul etmez.

Bu nedenle, yönetimin sitedeki içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Burası sosyal ağ tarzında bir paylaşım platformu ve sadece link paylaşımı yapan bir platformdur. Ayrıca üyeliklere ve paylaşımlara da açıktır. Siteden indirdiğiniz içerikleri kullanımda, kurulumda veya kafanıza takılan her hangi bir soruda, üreticisinden destek almalısınız.

İndirilen dosyaların kurulumları, kullanımları veya çalıştırılmaları tamamen kullanıcı sorumluluğundadır. Site yönetimi her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Başınıza gelebilecek herhangi bir nedenden ötürü bu siteyi sorumlu veya suçlu tutamazsınız yada suç duyurusunda bulunamazsınız.

Sitede bulunan içeriklerin tamamı tanıtım maksadı taşımakta olup, beğenmiş olduğunuz ürünleri üreticisinden mutlaka satın almanızı önermekteyiz. Üretici şirket veya şahıslardan ürünü satın almanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Sitemize üye olanların bilgileri tamamen gizli tutulur ve tutulacaktır. Yalnız, bu durumu kötüye kullanabilme veya özellikle T.C 'ye karşı her hangi bir harekette bulunabileceğiniz anlamına gelmez. Paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı T.C Yasalarına uygun olarak yapmanız lazım. Aksi durumda tüm bilgileriniz yetkili birimler ile (savcılık, emniyet..vb) paylaşılacaktır. Üyelerin sorumsuzluğundan site yönetimi sorumlu tutulamaz.

Bu sitede inceleme için resmi amaçlar dahilinde bulunuyorsanız sitedeki herhangi bir kodu inceleyemezsiniz, dosya indiremezsiniz. Sitede yer alan tüm içerikler özel amaç dahilinde toparlanmış olup amacınız ne olursa olsun bu siteyi inceleme altına almanız anlamına gelmez. (1995 - Bill Clinton'un imzaladığı internet gizlilik anlaşması 431.322.12 numaralı maddesine istinaden.)

Siteye giren, kullanan, üye olan, paylaşımda bulunan veya yorum yapan herkes yukarıda yazılanları kabul etmiş olacaktır.

Kurum ve Firmalar
Paylaşılan içerikler kurumlar, firmalar veya işletmeler için uygun değildir. Ve iş konusunda kullanılmaları kesinlikle yasaktır. Örneğin internet kafe sahibi iseniz Deep Freeze programını lisansı olarak satın alıp kullanmanız gerekir. İndirilen dosyalarda sorumluluk kabul etmediğimiz gibi, içeriğin kar amacı ile kurumlarda kullanılmasında da sorumluluk kabul etmediğimizi açıkça beyan ederiz.

Telif Hakkı İhlali
Telif hakkına konu olan her hangi bir içeriği, hak sahibi aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilir ve içeriğin kaldırılması ile ilgili talepte buluna bilir.
"devrimdeniz4444@gmail.com"
İncelenen içerik uygun görüldüğü takdirde 3 gün içerisinde siteden kaldırılacaktır. Kaldırıldığına dair mail ile geri dönüşte ayrıca sağlanacaktır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst