Tüm DLL Hatalarından Kurtulun ! DLL Filex Fixer !

Albert_Wesker

Moderator
Usta Üye
Destek Ekibi
Apple Expert
Katılım
13 Haz 2018
Mesajlar
1,026
Çözümler
1
Tepkime puanı
903
Puanları
113
1640451924763.png

DLL-Files Fixer ! Sık sık dll hataları alıyor veya dll dosyası bulunamadı gibi sorunlar yaşıyorsanız program aracılığı ile dll dosyasını arayabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. DLL-Files Fixer veritabanında oldukça geniş dll dosyaları bulunmaktadır.Programı Türkçe olmak üzere farklı dillerde kullanabiliyorsunuz. Program ile kayıt defteri yedeği alabilirsiniz, kayıt defteri hatalarını düzeltebilirsiniz veya dll dosyası indirebilirsiniz. DLL indirme programı olan DLL-Files Fixer ile dll hatalarından kurtulabilirsiniz.

Sıkça yapılan bir hata var. Özellike oyun oynuyorsanız windows işletim sistemi güncel olmalıdır. C+++ kütüphaneleri güncel olmalıdır. Ekran kartı driverı güncel olmalıdır. Net framework güncel olmalıdır. Directx güncel olmalıdır. Yine oyunların istediği uygulamalar güncel olmalıdır. Güncel bir sistemde dll hataları almazsınız.

Kısaca bu program sayesinde eksik DLL hatalarından kurtulabilriz ki bir sürü oyuncunun en büyük problemi oyunlarda çektiği dll sorunudur.Artık DLL hataları bu program sayesinde sorun olmayacak...


Programın sitesinden GET TRIAL VERSİON'a tıklayarak programı indirebilirsiniz.İsterseniz full sürümünü internette bulabilirsiniz yada satın alabilirsiniz.
 
Üst