Yardım Whatsapp bildirim gelmiyor

Ferdi_seval

TRapple sever
Yeni Üye
123
Ferdi2798
Cümleten sa üstadlar bir haftadır kafayı yemek üzereyim watusi 3 kullanıyordum sorun yoktu ama bir anda bildirimler gelmemeye başladı whatsapa girersem geliyor ama tel kilitliyken asla gelmiyor.whatsapp sil yükle yaptım olmadı filzadan watusi diye aratıp ne kadar dosya varsa sildim icleaner ile temizledim olmadı jb tekrar silip kurdum olmadı Allah rızası için bilen varsa yardım etsin

serdar06288

Premium Üye
TRapple sever
Kıdemli Üye
123
123
Cümleten sa üstadlar bir haftadır kafayı yemek üzereyim watusi 3 kullanıyordum sorun yoktu ama bir anda bildirimler gelmemeye başladı whatsapa girersem geliyor ama tel kilitliyken asla gelmiyor.whatsapp sil yükle yaptım olmadı filzadan watusi diye aratıp ne kadar dosya varsa sildim icleaner ile temizledim olmadı jb tekrar silip kurdum olmadı Allah rızası için bilen varsa yardım etsin
iletildi bilgisi çift tik açıkmı açıksa kapat

Desiredesire

TRapple sever
Yeni Üye
bende bu sorunu uzun zamandır yaşıyorum ama sanırım bende apple watch olduğu için yapıyor.

Örneğin geceden şarja bırakıyorum sabah koluma takıyorum kullanıyorum.O arada whatsapp bildirimler aynı sendeki gibi whatsapp ı açmadan gelmiyor.
watch u kapatıp açıyorum sonra whatsapp içinden bildirimleri sıfırla diyorum, iphone da ayarlardan whatsapp bildirimlerini kapat aç yapıyorum düzeliyor.
watch u kolumdan çıkarıp bir süre sonra geri takayım yine bildirimler gelmiyor.

Sende watch var mı bilmiyorum ama ne denersem deneyeyim başka çözüm bulamadım o yüzden hala ara ara durduk yere whatsapp ı açıp kapatıyorum.

Kemal Kürşat BAKIMOĞLU

Visual Basic Studio Developer
Admin
TRapple sever
Destek Ekibi
Kurumsal Üye
Repo Ekibi
SMS Onaylı
Apple Expert
Web sitesi
www.trappledestek.com
123
TRappleDestek
Serdar bey applestore++ ı kurup tekrar alt sürüme geçtim sorun düzeldi çok sağolun bir haftadır kafayı yemek üzereydim 🙏
Watusi 3 Güncellendi saat 4'de doğru forumun reposunda mevcut watusiye güncelleme gelmeden whatsapp'a güncelleme yapıyorsunuz sürüm uyumsuzluğundan bu tür sorunlar oluşabiliyor.

mehmet92

TRapple sever
Yeni Üye
Sorun devam ediyor ise ağ ayarlarını sıfırlayın bu sorunu yaşamıştım o şekilde düzeldi.

Üst Alt