YoWhatsApp & GbWhatsApp Nedir ? Özellikleri ve Kurulumu (1 kişi)

josepH

Co Admin
Destek Ekibi
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Katılım
10 Haz 2018
Mesajlar
1,834
Tepkime puanı
923
Puanları
113
WhatsApp uygulamasının yanı sıra, başka uygulamalarda var. Bu uygulamalar tamamen WhatsApp’ın kopyasıdır. WhatsApp’ın bütün özelliklerinin yanı sıra sizlere bazı özellikler sunmakta. Gerçekten bu sunmuş oldukları özellikler ile herkesi kendilerine hayran bırakıyorlar diyebilirim. Şuan kullanmış olduğum WhatsApp tamamen farklı rengi, şekli, tipi, görünümü, bildirim sesleri, mesaj şekilleri, font şekilleri, sohbet balonları gibi özelliklerinin yanı sıra bildirimlerimi görünümlerimi tamamen gizleyebilmekte.

Görünümlerimizi gizlemek derken; Mavi Tik’i tamamen ortadan yok ederken İki Normal Tik’i ise yok ediyorum. Kişiler mesaj gönderdikleri zaman normalde kişinin telefonuna ulaştığı zaman iki normal tik oluyor, ve kişi bu mesajı görünce iki mavi tik işareti oluyor. Bunun yanı sıra bana gelen mesajları okuduğumda karşı tarafa mavi tik gitmiyor ve bu sayede İki Tik’i de tamamen ortadan kaldırdım..

Kişiler böylece benim o mesajı görüp görmediğimi anlamıyorlar. Bende bu özgürlüğün tadını çıkarmıyorum da değilim. Şimdi sizlere YoWhatsApp ve GbWhatsApp özelliklerini sıralayayım.

YoWhatsApp & GbWhatsApp Özellikleri

Tek Tik Özelliği

Genel olarak herkes bu uygulamaları sırf bu özelliklerinden dolayı kullanmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde sizlerde çift tik özelliğini pasif hale getirebilirsiniz, yani size bir kişi mesaj gönderdiğinde mesajın size geldiğini anlamaz. Size mesaj atan kişi, mesajın okunup okunmadığının kolay kolay fark etmez. Gelen mesaj karşı tarafa tek tik olarak gözükür.

Güvenlik

Güvenlik konusunda oldukça iddialı olan YoWhatsApp ve GbWhatsApp sürümlerinde bulunan alt yapı sayesinde WhatsApp mesajlarınız daha fazla güvendedir. Bu uygulamalara ek olarak gelen özellik olan şifreleme özelliğini aktif ederek her WhatsApp’a girdiğinizde sizden şifre ister böylelikle telefonunuz başkasının eline geçtiği vakit o şifreyi girene denk konuşmalarınız açılmaz.


Log Özelliği

LOG özelliği sayesinde rehberinizde ekli olan herkesin neler yaptığını takip edebilirsiniz. Kim ne zaman durumunu değiştirmiş, kim ne zaman profil resmini değiştirmiş bunların hepsini tek tek LOG kısmından öğrenebilirsiniz.

Çevrimiçi Bildirimleri

Rehberinizde herhangi bir kişi çevrimiçi olduğunda otomatik olarak size bildirim gönderir. Tabi ki bu özelliği dilerseniz aktif eder dilerseniz de pasif hale getirebilirsiniz. Bu özelliği kullanıp kullanmamak size kalmış.

Farklı Görünümler

Birbirinden farklı benzersiz görünümlere sahip olan temaları entegre ederek yeni görünüme sahip olabilirsiniz. Uygulamaların hazır temalarını indirip kullanabilir ve WhatsApp’ın görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

Son Görülme Saatini Pasif Hale Getirme

WhatsApp uygulamasında son görülme saatinizi pasif hale getirmek çok kolaydır. Status kısmından Last Seen özelliğini aktif hale getirerek birileri tarafından takip edilmekten kurtulabilirsiniz. Bu özellik sayesinde WhatsApp’a girdiğiniz belli olmaz son görülme saatiniz hep aynı kalır.

Vs...

Kişi listenize kayıtlı olmayan numaralara mesaj gönderebilirsiniz.

Durumlara bakmanızı karşı tarafın görmesini kapatabiliyorsunuz.

Konuşma ekranındaki, konuştuğunuz kişinin profil resmini kapatabiliyorsunuz.

Kendi temanızı tasarlayabiliyorsunuz..

Mikrofonu devre dışı bırakabiliyorsunuz.

Mp3 gönderebiliyorsunuz.

Yüksek boyutlarda veriler gönderebiliyorsunuz. (Video 50 Mb, Fotoğraf 100 Mb)

Göndereceğiniz fotoğrafın/videonun kalitesini düşürüp/arttırabiliyorsunuz.

Not; WhatsApp Plus'a verilen destek çeşitli sebeplerden dolayı kesilmiştir..YoWhatsApp & GbWhatApp İndirme Linkleri ve Kullanım BilgisiYOWhatsApp - (1)

[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]

YOWhatsApp - (2)
[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]
GBWhatsApp - (1)
[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]
GBWhatsApp https: (2)
[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]
 

Bu konuyu okuyanlar konu

Üst