iOS 16.5 ve altı için özelleştirilmiş uygulama misaka nasıl kurulur

Konular
1,180
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
"MacDirtyCow Exploit" iOS 15.0 ila 16.1.2 arasında, "kfd Exploit" ise iOS 15.0 ila 15.7.6 / 16.0 ila 16.5 arasında kullanılabilir, ancak bunları kullanan birçok özelleştirilmiş uygulama vardır. [ misaka
] , tek bir uygulamadan bu tür çeşitli özelleştirmeleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir paket yöneticisi ve özelleştirme uygulamasıdır !

misaka, tek bir uygulamayla birden fazla özelleştirmeye izin verir ve aynı zamanda paket yöneticisi gibi bir uygulamadır .
Birçok kişi misaka aracılığıyla özelleştirme sunuyor ve siz de bunu misaka'dan yükleyip uygulayabilirsiniz... vesaire!

1701769032525.png

Misaka kullanabilen uyumlu versiyonlar aşağıdaki gibidir yani MacDirtyCow veya KFD Exploit kullanılabilmektedir.

• [A11'in altındaki cihazlar] iOS 15.0~15.7.1 / iOS 16.0~16.1.2
  • [A12 ve sonraki cihazlar] iOS 15.0~15.7.6 / iOS 16.0~16.5
Misaka'nın IPA dosyasının en son sürümü indirilebilir (bu yazının yazıldığı sırada [ ] en son sürümdür).
Bu IPA dosyasını AltStore'a aktarın ve yükleyin veya aşağıdaki düğmeyi kullanarak misaka'nın IPA dosyasını doğrudan AltStore'dan indirip yükleyin.
1701769129194.png
Kurulum sonrasında ortama bağlı olarak aşağıdaki resimdeki gibi " REQUEST_ACCESS_SERVICE... " yazan bir açılır pencere görünecektir .
Bu izinler işlem için gereklidir, bu nedenle `` Tamam ' ı seçtiğinizden emin olun .

1701769148833.png

yrıca, ilk başlattığınızda şartlar ve koşullar görüntülenecektir, bu nedenle şartları kabul etmek için `` Kabul Ediyorum '' seçeneğini seçin.

Misaka, uygulama başlatıldığında istismarı etkinleştirir. İstismar çalışırken aşağıdaki mesaj görünecektir, lütfen uygulamayı kapatmadan bekleyin.1701769182342.png

Bununla birlikte, bir istismarın başlatılması başarısızlıkla sonuçlanabileceğinden, misaka düzgün şekilde başlatılamayabilir ve "Çekirdekten Yararlanıyor..." notasyonunda takılıp kalabilir, uygulama çökebilir, cihaz yeniden başlatılabilir, vb. Ayrıca var.
Bu durumda cihazınızı yeniden başlatın ve misaka uygulamasını tekrar başlatmayı deneyin.

Ayrıca KFD Exploit durumunda aşağıda gösterildiği gibi "Lütfen kopen'i deneyin" yazan bir açılır pencere görünebilir.
"Evet"i seçerek tekrar deneyebilirsiniz, ancak yeniden denedikten sonra da işe yaramazsa, cihazı yeniden başlatıp tekrar denemek çoğu zaman işe yarayacaktır.

Misaka uygulaması varsayılan olarak "İngilizce gösterime" sahiptir. Genelde bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama Japonca olmasını istiyorum! Eğer öyleyse, sizin için de ayarlarımız var.

Misaka uygulamasının "Öne Çıkanlar" sekmesini açın ve ekranın sol üst köşesindeki düğmeye dokunun.
Daha sonra ayarlar görünecektir, o halde [ Uygulama Dili ] seçeneğini " ja " olarak değiştirelim .

Ancak yalnızca Misaka uygulaması Japoncaya çevrilmiştir ve çeşitli paket açıklamaları İngilizce olarak kalacaktır, bu nedenle lütfen bu konuda dikkatli olun.

Geri