Palworld Türkçe Yama

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Katılım
22 May 2019
Konular
429
Mesajlar
1,440
Çözümler
7
Tepkime puanı
1,793
1718729979843.png

Yama Bilgileri
Türkçe Yama bütün sürümlerle uyumludur.

Türkçe Yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine çevirisidir.

Türkçe yama V6 olarak güncellenmiştir. V6 güncellemesi ile birlikte oyunun son sürümüne güncellenip, yeni eklenen yerler çevirilerek, çeviride düzenlemeler ve iyileştirmeler yapılmıştır.
Türkçe Yama V7 olarak güncellenmiştir. V7 güncellemesi ile oyuna gelen güncelleme (v0.2.1.0) ile uyumlu hale getirilmiş ve yeni eklenen yerler çevrilmiştir.


Emeği Geçenler

VolkTyson \ MissyGesserit

Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini, oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exesini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra, hangi platformdan oynuyorsanız, o platformun yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Gamepass için kurulum yapacak olan arkadaşlar ise Content klasörünün içerisine kurmaları gerekmektedir.


Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki PalWord_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz.


NOT

NOT 1:
Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza gelebilirsiniz.


NOT 2 : Windows Defender veya Virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Oyun içinde gördüğünüz hatalı bir yer veya düzeltmemizi istediğiniz yerleri bizlere bildirirseniz, düzenleyip tekrardan güncelleme veririz.

NOT 4: V7 sürümü sadece oyunun v0.2.1.0 sürümü ile uyumludur. Gamepass'e henüz güncelleme gelmediği için, Gamepass üzerinden oynayanlar sürümlerini kontrol ederek kurmaları gerekiyor.


Türkçe Yama V7 Link:


Oyun İçi Görseller
1718730079203.png
1718730094520.png
 
Son düzenleme:
Geri
Üst