Soru Whatsapp Bildirimleri Gelmiyor

JbWorld

Üye
Apple Sever
Konular
62
Whatsapp'tan bildirim sesi ve bildirimler gelmiyor.Sadece whatsapp'ı açınca bildirimleri görüyorum.Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar.Buna sebep olan bir tweak varmıdır? Hem telefonun hemde whatsapp'ın bütün ses ayarları açık olmasına rağmen bildirim alamıyorum.Yardım lütfen

Desiredesire

Apple Sever
Konular
10
Merhabalar,

Ios 14.3 Jb ve Apple Watch 6 kullanıyorum. Whatsapp bildirimlerinin saatime gelmesi için whatsapp bildirimlerinden kilit ekranında göster ya da başlıklarda göster seçeneklerinden en az birinin seçili olması gerekiyor fakat ben whatsapp bildirimlerinin kilit ekranına gelmesini istemiyorum. Ayarı kapatırsam saatime de bildirim gelmiyor. Whatsapp ya da belirli uygulama bildirimlerinin kilit ekranda görünmemesini nasıl sağlarım.? Uygulama ikon değiştirme tweak var ama o da Ios 10X ile uyumlu hata verip duruyor.

Axon yükledim bildirimleri grupladım falan ama bildirim ikonuna tıklayınca içerik görünüyor.

Ikon olarak kilitli ekranda bildirim durabilir ama içeriği boş olur. Bu da olabilir.

Böyle bir tweak varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
49
Merhabalar,

Ios 14.3 Jb ve Apple Watch 6 kullanıyorum. Whatsapp bildirimlerinin saatime gelmesi için whatsapp bildirimlerinden kilit ekranında göster ya da başlıklarda göster seçeneklerinden en az birinin seçili olması gerekiyor fakat ben whatsapp bildirimlerinin kilit ekranına gelmesini istemiyorum. Ayarı kapatırsam saatime de bildirim gelmiyor. Whatsapp ya da belirli uygulama bildirimlerinin kilit ekranda görünmemesini nasıl sağlarım.? Uygulama ikon değiştirme tweak var ama o da Ios 10X ile uyumlu hata verip duruyor.

Axon yükledim bildirimleri grupladım falan ama bildirim ikonuna tıklayınca içerik görünüyor.

Ikon olarak kilitli ekranda bildirim durabilir ama içeriği boş olur. Bu da olabilir.

Böyle bir tweak varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Parmak izini veya faceıd ile cihazı açmadığın sürece bildirim gözükmüyor zaten ekranda sadece bildirim yazıyor ayarlardan yapabiliyorsun. Kilit ekranda göster ayarını kapatırsan gözükmez kimin ne yazdığı.

osmansamur

Apple Sever
Konular
0
Konuyla alakalı bir kaç konu vardı ama çözüm bulunmamış belkide yazılmamıştır diye açıyorum konuyu. Ben iPhone 11 cihazımda watusi kurdum eSign programı ile imzalayarak. ve bildirim alamamaya başladım. bir kaç sürüm denedim ama çözüm bulamadım konu ile ilgili çözüm varsa yardım ederseniz sevinirim. Bu arada jailbreak yapman lazım diyen olursa şoyle bir sorunum var ben aktif olarak 4*5 banka kullanıyorum ve banka uygulamaları jaılbreakde sorun yaratıyor.

serdar06_65 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
Konuyla alakalı bir kaç konu vardı ama çözüm bulunmamış belkide yazılmamıştır diye açıyorum konuyu. Ben iPhone 11 cihazımda watusi kurdum eSign programı ile imzalayarak. ve bildirim alamamaya başladım. bir kaç sürüm denedim ama çözüm bulamadım konu ile ilgili çözüm varsa yardım ederseniz sevinirim. Bu arada jailbreak yapman lazım diyen olursa şoyle bir sorunum var ben aktif olarak 4*5 banka kullanıyorum ve banka uygulamaları jaılbreakde sorun yaratıyor.
maalesef sertifika ile imzalanan sosyal ağ ipa larda bildirim sorunu oluyor

Swealy

Üye
Apple Sever
OS
iOS
BR
Mobile Safari 14.1.1
Konular
17
Arkadaşlar merhaba. Bugün bir anda girmediğim sürece bildirim gelmemeye başladı. Watusiden kaynaklı mı acaba dedim, sildim temizledim yine aynı. Girmediğim sürece bildirim gelmiyor. 14.6 unc0ver kullanıyorum. Sebebi nedir bilen var mı?

Burak21

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Kemal
Meslek
Özel şirket
Cihaz
iPhone 13
OS
iOS
BR
Safari 604.1
Konular
50
Arkadaşlar merhaba. Bugün bir anda girmediğim sürece bildirim gelmemeye başladı. Watusiden kaynaklı mı acaba dedim, sildim temizledim yine aynı. Girmediğim sürece bildirim gelmiyor. 14.6 unc0ver kullanıyorum. Sebebi nedir bilen var mı?

Cihazdan değil hocam watusi yapıyor

caner ülkü

Apple Sever
Cihaz
iphone X
OS
iOS
BR
Mobile Safari 17.3.1
Konular
5
Herkesin derdi aynı hocam orijinal alacak durum yok mecbur korsan tabi azda olsa götürüyor fakat bildirim gelen watusi bulmak zor

Swealy

Üye
Apple Sever
OS
iOS
BR
Mobile Safari 14.1.1
Konular
17
@Swealy, jailbreak var ve watusi mecbur böyle sorunu var çözemediler orijinal watusi öylemi bilemiyorum
Cihazdan değil hocam watusi yapıyor
Herkesin derdi aynı hocam orijinal alacak durum yok mecbur korsan tabi azda olsa götürüyor fakat bildirim gelen watusi bulmak zor
Arkadaşlar hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim fakat watusiyi sildim. Watusitoolsu da sildim kaldırdım temelli fakat hala bildirim gelmiyor. Nasıl çözebilirim?

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
OS
Windows 10
BR
Chrome 123.0.0.0
Konular
1,158
Arkadaşlar hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim fakat watusiyi sildim. Watusitoolsu da sildim kaldırdım temelli fakat hala bildirim gelmiyor. Nasıl çözebilirim?

icleaner pro yüklü degil ise yükle + ayar dosylaarında var ise sil temizle de. cihazı kapat aç .. orjinali yükle dene .. gliba kalınt kalmış

Swealy

Üye
Apple Sever
OS
iOS
BR
Mobile Safari 14.1.1
Konular
17
icleaner pro yüklü degil ise yükle + ayar dosylaarında var ise sil temizle de. cihazı kapat aç .. orjinali yükle dene .. gliba kalınt kalmış
İcleaner proyla temizledim + ayar dosyaları da yok ona rağmen gelmiyor başka ne yapabilirim?

Keten48

Üye
Apple Sever
OS
iOS
BR
Mobile Safari 16.5.2
Konular
22
Watusi 24.6.77 kullanıyorum whatsapp arka plan açıkken ekran kilitli olsa bile bildirim alıyorum ama ehatsapp arka plan kapalıyken hiç bir şekil de bildirim gelmiyor

OmeяCaη™

Üye
Apple Sever
Adım
burak
Cihaz
iPhone 11 pro
OS
Windows 10
BR
Chrome 124.0.0.0
Konular
30
sorarken soruyu dogru anlaşılır açın.. google için önemli site içinde.

bunu deneyin..

bu konudan devam edin .

Keten48

Üye
Apple Sever
OS
iOS
BR
Mobile Safari 16.5.2
Konular
22
sorarken soruyu dogru anlaşılır açın.. google için önemli site içinde.

bunu deneyin..

bu konudan devam edin .
Yükledim zaten sizin paylaştığınız linkten ama yaşadığım sorunu sordum bildirim gelmiyor

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
OS
iOS
BR
Mobile Safari 17.3.1
Konular
1,090
Yükledim zaten sizin paylaştığınız linkten ama yaşadığım sorunu sordum bildirim gelmiyor
Açıklamada ikinci cihazda orijinal de gelir diyor bildirim . Bu yüzden bildirim sorunu olacaktır

QR KODU OKUTARAK GİRİŞ YAPABİLİR ORJİNALDEN BİLDİRİM YEDEK ALABİLİRSİNİZ
Watusi 24.6.77 kullanıyorum demişsiniz bizdeki yeni sürüm ?

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
OS
iOS
BR
Mobile Safari 17.3.1
Konular
1,090
Peki nasıl yapacağım
İkinci bir cihaz var ise ? Varmı
Çünkü bu bilinmiş bir sorun normalde bildirim sorunu oluyor orijinal sürümündede oluyor diye biliyorum bu tarz olaylar

Geri