A12 - A15, M1, İOS 15 - 15.4.1 Rootles Jailbreak - Uyumlu Tweak Ve Repolar •

Malasef yüklü değil ama aramada cikiyor kur diyorum işlev görmüyor

ChangeAnimation tweaki orda Onu nasil silebilirim

ChangeAnimation tweaki orda Onu nasil silebilirim
dosyalarda nasıl işlem ettiniz bilemiyorum cihazı göremiyorum bu yüzden gerekli tweakler yüklü degil. bu yüxden dopamine fabrika ayara getirip gereklileri yükleyip temiz kulanmanız alttaki konuda kaldirma ve kurulumda gerekli tweakler ve ilk yüklenmesi gereken tweakler yazılı

Peki Dopamin'den Jailbreaki sil desem Herhangi bir tehlike olurmu ?

Tmmdr teşekkür ederim

Anlamadiğim konu tweak kurmuyor kaldır diyorum Birsey gelmiyor ekrana ilniç ama diger tweaklerim calisiyorum cihaz İphone 13Pro 16.1 Dopamine kullaniyorum

Arkadaşlar merhaba ChargeAnimation Tweak'ini Yükledim hatali tweak cikti Resping'de dondu neyse sonrada tekrardan actim telefonu Sileo'dan Kaldirim dedim kaldıramadm Hiç bir sekilde işlev görmüyor
Filz'dan kaldırdım doyalarini ama Sileo'da Hala İsmi var tweakin Ve Hic bir tweak ne kurabiliyorum ne kaldırabiliyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.
Hocam iyi günler bende aynı tweak’i kurmuştum ne bi tweak yükleyebildim ne de sildim baya bi uğraştım ilk başta filzadan /var/jb klasörünü sildim sonra restore rootfs yaptım Winra1n üstünden bende çözülmüştü ama şimdi seninkini bilemiyorum ben her yolu denediğim için en son jailbreak’i tamamen silmiştim

Geri