AFSocial Türkçe

Moderatör tarafında düzenlendi:
ellerinize sağlık çok iyi

hocam ipad air de denedim olmadı,sitemizdeki dleasy ye döndüm

hocam elinize sağlık ya. yani nasıl işime yaradı anlatamam. :)

İos 14.2 çalışırmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Versiyon. 2.0 sürümüne güncel edilmiştir.. sonsürüm test edilmiştir.

Bu tweak sileoda yok mu? Taurine ile jailbreak yaptım. Repoyu kurdum ama tweak yok kendi reposunda. Geliştiriciye sordum cevap vermedi.

on numara uygulama daha önce sorunları vardır inşallah şimdi giderilmiştir teşekkürler :)

2.6.2 versiyonunda whatsapp'ta yeni sohbet başlatmak istediğimde bu hatayı veriyor ve sohbet penceresini açmıyor. Nasıl çözebilirim bunu?

photo_2022-02-02_21-56-57.jpg

2.6.2 versiyonunda whatsapp'ta yeni sohbet başlatmak istediğimde bu hatayı veriyor ve sohbet penceresini açmıyor. Nasıl çözebilirim bunu?

Ekli dosyayı görüntüle 14118
o sorunu bende yaşıyorum whatsapta sağ üstte msj sekmesi yerine sohbetle yazısının altında arama yerine isim yazarak kendimce bir çözüm ürettim sende öyle yapabilirsin çözümü bulana kadar şimdilik

o sorunu bende yaşıyorum whatsapta sağ üstte msj sekmesi yerine sohbetle yazısının altında arama yerine isim yazarak kendimce bir çözüm ürettim sende öyle yapabilirsin çözümü bulana kadar şimdilik
Çok teşekkür ederim hocam, dediğiniz şekilde çözdüm.

tiktok - facebook - instagram foto kaydetme çalışmadı uygulamdan attı diğerlerini de denemedim yinede teşekkürler

AFSocial2 rootless (lisans ister)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Mesajlar

Geri