iPA Crack AudiorecorderXS Türkçe

Crack Tam olmuyor bazen ediyor arkadaşlar bekleyin .. yeni güncelleme ile tam düzelecektir

Teşekkürler sorunsuz çslışıyof 😎👍

AudioRecorder kurdum ios 13.5.1 ile uyumludur diyor arama esnasında kayıt simgesi de çıkıyor ama kayıt yapmıyor

enable web server'da problem yaşıyorum ben de. google'a upload yapmıyor. sitenin reposundan kurmuştum, sildim rejailden denedim; oradaki komple bozuk, habire safe mode'a atıyor. limneosos'u kurup; orijinal repodan indirdim o da aynı hatayı veriyor. yardımcı olabilecek kimse var mı?

iphone 7 - ios 13.7 - checkra1n via usb booting

serving at

enable web server'da problem yaşıyorum ben de. google'a upload yapmıyor. sitenin reposundan kurmuştum, sildim rejailden denedim; oradaki komple bozuk, habire safe mode'a atıyor. limneosos'u kurup; orijinal repodan indirdim o da aynı hatayı veriyor. yardımcı olabilecek kimse var mı?

iphone 7 - ios 13.7 - checkra1n via usb booting

serving at
Aynı dertten muzdaribim, google'a kayıtları yüklemiyor. Bağlantıyı kesip tekrar yapınca da değişmiyor.

Aynı dertten muzdaribim, google'a kayıtları yüklemiyor. Bağlantıyı kesip tekrar yapınca da değişmiyor.
Bende çalışıyor bir sorun oluşmuş olabilir icleaner + ayar dosyaları silin Tweak silin be baştan trappledestek reposundan yükleyin sıkıntısız bende

Bende çalışıyor bir sorun oluşmuş olabilir icleaner + ayar dosyaları silin Tweak silin be baştan trappledestek reposundan yükleyin sıkıntısız bende
Teşekkürler cevap için fakat kaldırdığım zaman kayıtlı görüşmelerimin gitmesi durumu olur mu? Diğer yandan icleaner ile hiç haşır neşir olmadım çünkü bazı sıkıntılar çıkardığına dair şeyler okumuştum.

Cevap için teşekkürler, denedim fakat olmadı..

ios 14 de çalışıyor mu ?

Sürüm: 3.5-81 repomuzda güncel edildi .. TR ATILACAK ..

böyle birşey arıyordum teşekkür ederim 14.3 sorunsuz çalışıyor

Yeni Konular

Geri