Crane Türkçe

Konular
625
Daha fazla  
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
İOS'ta bir uygulamanın yalnızca bir örneğinin kullanılabilir olmasının sınırlandırmasından rahatsız mısınız? uygulama başına birden fazla uygulama oluşturmanıza izin verir!
Ek olarak, Crane, daha sonra geri yüklenebilen kapsayıcılar için yedekleme dosyaları oluşturma yeteneğine sahiptir; bu yedekleme işlevi, sorunsuz bir deneyim için Dosyalar uygulamasıyla entegre olur

Repo:
Düzenleyen: @OkkoOkan
Uyumluluk: iOS 13 - 14.8.1
Versiyon: 1.3.2

1615575383654.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
iOS 13 te sorunsuz çalışıyordu iOS 14.2 de çalışmıyor maalesef,daha doğrusu tweak işlevselliğini yapıyor ama çift hesap yaptığımızda diğer hesabı açmıyor sürekli aynı hesabı açıyor

Versiyon: 1.1.1-11 repoda güncel versiyon eklendi

Merhaba emeğinize sağlık. Acaba bu tweak bir nevi klon gibi mi çalışıyor? Mesela watsapı birkaç kullanıcı no ile kullanabilir miyiz?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

whatsapp ikinci kullanıcıyı açarken jb hatası veriyor crane :(

Alternatif olarak xLine Tweak ini kullanabilirsiniz

Alternatif olarak xLine Tweak ini kullanabilirsiniz
xline telegram ve whatsappta 2.hesap oluşturuyor ama ikiside aynı hesap olmuş oluyor yani yeni açılmış uygulama olarak gelmiyor :(

Crane kurdum fakat programlara girince atmaya başkadı. Saçmaladı. Kaldırdım lakin yinede ile yaramadı bazı programlar bir müddet sonra donuyor. Resipring ile geçici olarak düzeliyor ama yine donmalar yapmaya başlıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri