İos 17.4 güncellenmeli mi ?

darkside0

Apple Sever
Konular
2
Merhaba, ios 17.4 ile apple daha önce yapmadığı bir yenilik yapıp 3. Taraf uygulama mağazalarına erişim verecekmiş ama sadece ab de geçerli olacak diye açıklama yapıldı. Öncelikle telefondan bölge değiştirerek aldatılabilir mi? Aldatılamıyorsa da neye göre anlayacak telefon ab de olup olmadığımızı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

darkside0

Apple Sever
Konular
2
Cihazına jailbreak, trollstore vs. yapmak gibi bir planın yoksa güncelleyebilirsin.

Trollstore beklemek mantıklı geliyor ama güncellersem bana nasıl bi +ları olur onu bilmediğimden kıyaslayamıyorum.

kemalak

Premium üye
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
30
Trollstore beklemek mantıklı geliyor ama güncellersem bana nasıl bi +ları olur onu bilmediğimden kıyaslayamıyorum.

YENİ ÇIKTI performans nasıl pil konusunda nasıl bir kaç gün içinde belli olur.. güncel ettim bakıyorum. yazarım burdan

yusufemr3_

Apple Sever
Konular
3
17.3de kaldım bir umut trollstore bekliyorum, güncellemedim 17.4’e

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,178

Apple , jailbreak için yararlı olabilecek güvenlik açıklarını giderecek gibi görünen bir güvenlik güncellemesi yayınladı.
Detayları şu an için bilinmese de iOS 17.3.1 / iPadOS 17.3.1 veya daha düşük sürümlerde beklenmesi öneriliyor