Malipo Türkçe + tüm Ses Paketleri iOS 10 - 14.2

Konular
1,176
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Açıklama Telefonu şarja bağladığınızda çıkan sesi değiştirmeye yarar + SESLER eklenmiştir.
Uyumluluk. iOS 10 - 14.2
Repo
Sürüm: 1.0.7-1
Düzenleyen: @DeliTurK

1.jpg
EKRAN RESİMLERİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler daha oturmamış galiba yönlendirme

Sanki aşagı kaydırınca donma meydana geliyor gibi

Teşekkürler

Paylaşım için teşekkürler. Ben anemone tweakı ile daha stabill kullanıyorum.

Güle güle kullanın arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
iOS 12 de çalışmaktadır..

Telefonumdan görüntü

e71a521cc7a3c9db8126a3c740469b66.jpg

12.4 kurduktan sonra şarj sesi tamamen gitti. Tweak sildim hala ses yok. Nasıl düzeltebilirim

12.4 kurduktan sonra şarj sesi tamamen gitti. Tweak sildim hala ses yok. Nasıl düzeltebilirim
icleaner ile + ayar dosyaları girip silin tewmizleyin... gelecektir... bende yüklü ve sorunsuz... yapmaması gerek

evet benimde yüklü fakat tamamen ses gitti. Uygulamaya girip ses seçebiliyorum ama etki etmiyor sildikten sonra temizleyip Tekrar kurdum ama herhangi bir faydası yok . Böyle kaldı :(

evet benimde yüklü fakat tamamen ses gitti. Uygulamaya girip ses seçebiliyorum ama etki etmiyor sildikten sonra temizleyip Tekrar kurdum ama herhangi bir faydası yok . Böyle kaldı :(

Tweak Clenear 12 İNDİRİP cydia içindekileri kaldırıp tekrar yapın indirmeleri ... tweakleri TR Tweak - Tweak Cleaner 12

Son düzenleme:
garip bir şekilde tweak kurulu ve açık duruyordu dün hiç ses yoktu. biraz önce taktım ses geldi anlamadım ama sorun çözüldü sonuçta sağolun :D

Sürüm: 1.0.7-1 14.2 sürüme güncel edildi test edilmiştir.

Yeni Mesajlar

Geri