OnlineNotify

bak böyle çalıştı ama kayıt istiyor ama en azından ayarı geldi sonra iyi bari diyip bizim repolardan kurmaya başladım whatsapp a ayarı bile gelmedi

Bu sayfanın reposunda sağlam çalışıyor garip gerçekten lifpa.com/repo. Üyelik. Aldığındada resimdeki maddeler geliyor

DE3A1A8B-2909-4A0C-8268-A85E29929523.jpeg5EE214A2-D466-4C84-9E8A-6BACA9ABAF05.jpegEBDA4578-6D0F-40D6-8124-11CA01ADA823.jpeg677F334A-AABB-4824-9FA7-825A842B1860.jpegF6B631C2-8EDF-4100-A973-842BF25CDC64.jpeg

Başka bir tweakle bağımlılıkları çakışıyor muhtemelen

Üyelik oluşturup ve ardından giriş yapmaya çalışınca failed diye giriş hatası veriyor!

Üyelik oluşturup ve ardından giriş yapmaya çalışınca failed diye giriş hatası veriyor!

538 331 83 30 aratın yardımcı olacaktır Whatsapp tan @DeliTurK yani bizde sağlam görünüyor sağlam olmasa güncel denmez yardımcı olmak isterimde herşey olumsuz anlatınca görüntülü gösterseniz daha iyi

Son düzenleme:
Ben üye kaydı yaptım ancak benden ücret istiyor...

Edit : Problemi hallettim ...

Son düzenleme:
538 331 83 30 aratın yardımcı olacaktır Whatsapp tan @DeliTurK yani bizde sağlam görünüyor sağlam olmasa güncel denmez yardımcı olmak isterimde herşey olumsuz anlatınca görüntülü gösterseniz daha iyi

İşlem tamam.
Size ve Delitürk e ilginizden ötürü
Çok teşekkürler
Emeğinize sağlık

Arkadaşlar kurulum filan tamam bir sorunum yok fakat takip listesine eklediğim kişilerin bir kısmını gösterip diğerlerini göstermiyor sorun ne olabilir

dünden beri bildirim gelmiyor bir anda durdu, bir sorunmu var yeniden kurdum v.s. herşeyi denedim yok.

Favoriye ekledim

Arkadaşlarınızın WhatsApp'ta çevrimiçi olmasını beklemekten bıktınız mı?
Seçtiğiniz WhatsApp arkadaşlarınızı izlemek için bir çimdik var; çevrimiçi / çevrimdışı durumu hakkında WhatsApp'ın dışından ve içinden bildirimde bulunmanızı sağlar. Kişilerinizden herhangi biri sohbetinize yazmaya başladığında da size bildirecektir.

Özellikler
• Seçilen kişiler çevrimiçi / çevrimdışı olduğunda WhatsApp içinde ve dışında bildirim alın. (Yalnızca OnlineNotify kayıtlı kullanıcılar tablosunda seçtiğiniz kişiler için çalışır)
• Kişilerinizden herhangi biri bir mesaj yazmaya başladığında bildirim alın. ('Seçilenler için yazmayı' seçeneği etkinleştirmediyseniz tüm kişileriniz üzerinde çalışır)
• Bir kişinin gönderdiği iletileri okuduğunda bildirim alın.
• Sık Kullanılanlar Listesi ve Grup Bilgileri Sayfası: Kişilerin durumlarını son kişileri ile değiştirin ve çevrimiçi kişilerin yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Sohbet listesindeki çevrimiçi kullanıcıların yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Dışarıda Bildirimlerin çalışabilmesi için WhatsApp'ın internete bağlı olması ve arka planda çalışması gerekir; diğer bir deyişle, bildirim dışı bildirimleri etkinleştirirseniz, uygulama arka planda olsa bile WhatsApp'da 'Çevrimiçi' olarak gösterilir.
• Zaten bildiğiniz gibi, iPhone kilitlendiğinde wifi kapanır ve WhatsApp bağlantısını keser ve bildirimlerin dışında kalır. Bunu önlemek için, Dışarıda Bildirimler etkinleştirildiğinde, OnlineNotify kilitli olduğunda cihazınızın WiFi'yi kapatmasını önleyecektir.
• Dışarıdaki bildirimler pil tüketiminizi biraz arttırır.
• Son görüşünüzü Watusi veya herhangi bir değişiklikle saklıyorsanız, OnlineNotify işe yaramaz.

Talimatlar
• OnlineNotify ayarları WhatsApp ayarlar sayfası içindedir
• OnlineNotify sekonundaki cihazlarınızın Ayarlar Uygulamasına giderek, diğer WhatsApp sürümlerinde OnlineNotify'ı çalıştırabilirsiniz.

Not: OnlineNotify belirli saatlerde uyku moduna geçiyor, bu sorunun çözümü daha gelmedi. Bigboss üzerinden satın alım yapılmadığından aşağıdaki repodan ekleyebilirsiniz.

Repo
Sürüm: 3.2.1
Çeviri : @onderazazi
Düzenleme: @DeliTurK

2014-1f224e703f2681d1d3b226972c485099.jpg
2015-0c052b901dd39a2f06a370b34dff742d.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 5564Ekli dosyayı görüntüle 5565Ekli dosyayı görüntüle 5566Ekli dosyayı görüntüle 5567
Adammmmmmmmmmmmmmm👍👍

teşekkürler yeni versiyon 3.2.2 çıkmış

sorunsuz kullanıyorum dostlar repodan yükleyin

Sürüm: 3.2.3 sürümüne güncel edilmiştir

14.1 destekliyor arkadaşlar

Sürüm: 3.3.1 REPOMUZDA GÜNCEL EDİLDİ .

Yeni Mesajlar

Geri