Çözüldü Orijinal apple ekipmanı mı yoksa mcdodo mu

yusufemr3_

Apple Sever
Konular
3
Daha fazla  
Cihazim iPhone 11
şarj aleti+adaptör alacağım orijinal mı alayım yoksa mcdodo mu almam mantıklı olur tam karar veremedim fikirleriniz neler

Moderatör tarafında düzenlendi:
mcdodo Da apple dan onaylı lisanslı aksesuarlar gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bence

Cihazim ip11 şarj aleti+adaptör alacağım orijinal mı alayım yoksa mcdodo mu almam mantıklı olur tam karar veremedim fikirleriniz neler
Orijinal Apple bence Mcdodo reklamdan ibaret bence OEM olacaksa Spigen kraldır

Cihazim ip11 şarj aleti+adaptör alacağım orijinal mı alayım yoksa mcdodo mu almam mantıklı olur tam karar veremedim fikirleriniz neler
Orijinal al geç telefonlar artık çok pahalı orta,pahalı kablo diye araştırma orijinal herzaman iyidir 🧐

ben anker marka hızlı olanı aldım içinde akıllı çip var inan iki senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok

. Belkin örgü kablo bence Belkin alın.
bu markayı Apple bizzat kendisi de satıyor

Eğer apple ürün seçmeyeceğim dersen
Hangisinin iyi olduğu hakkında emin değilim. Ama ben olsam , dayanıklı olduğu için Belkin alır geçerdim

Apple kendi sitesinde adaptör orijinal Al derim en azından Kablosunu arkadaşlar verdiği markayı al
799 tl

Amazon’da daha uygun
Apple 20W USB-C Güç Adaptörü MHJE3TU/A

Orijinal şarj cihazından kast edilen, cihanızla kullanılması uygun olan ürünlerdir. Aynı marka olmasına gerek yoktur ancak testlerden geçmiş ve uygun voltaj-amper değerlerine sahip şarj kabloları ve adaptör seçmeniz tercih edilmelidir. Arkadaşım

Bu kablolar orijinal kablolara göre oldukça uygun fiyatlılar ancak şarj olan bataryanın sağlığı için tehlikeli durumlar oluşturabiliyorlar.

Tüm tercihlere dayalı farklı düşünenlerdenim

belkin örhgülü tavsiye ederim apple da satıyor çünkü apple adaptör orjinal al derim

Belkin, mcdodo güzel markalar bunlar çok dayanıklı hiç şikayet görmedim. Apple ürünlerini alırsan 2-3 senede kablon felan gidiyor. Bunlar ömürlük

testlerden geçmiş apple onaylı alabilirsiniz sorun yok.. ama apple aksesuarlardan yanayım dostum

Orijinal almaya karar verdim, troydan mı alsam mantıklı olur yoksa Teknosa mediamarkt gibi mağazalardan mı

Peki şarj kablosunu belkin marka mı alayım? Örgülü olan. Orijinal kablo çok pahalı gene

şarj başlığını apple alacaksanız sadece apple mağazasından alın, öyle çakmalar yapılıyor ku şuanki ürünleri ayırt etmek imkansız. Apple bile ayırt edemiyor şarj aletlerini.

Geri