Rocket For Instagram

Konular
1,091
Daha fazla  
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Moderatör tarafında düzenlendi:
Şuan Instagramı kapatıyor açılmıyor güncelleme mevcut mu

Sürüm: 3.7.7 sürümüne güncel edildi repomuzda

Sürüm: 3.7.9k repomuzda güncel edildi.

İos 14.0.1 de çalışmıyor. Kurunca uygulama açılmadan çöküyor

Sürüm: 3.7.10k repomuzda güncel edildi

Sürüm: 3.7.10k repomuzda güncel edildi

Ben lisanssız kullanıyordum orijinal reposundan, reklam engelleyici işimi görüyordu ama geliştirci son güncelleme ile buna bir çözüm bulmuş sanırım ve reklamları engelleyemiyorum artık. Crack Tools ile lisanlayacaktım ama ona da girince Rocket For Instagram yüklü değil olarak gözüküyor. AnaRepo’dan son güncel olan sürümüyle yani 3.7.10 ile indirdim ama restore kısmından otomatik lisans yapamıyorum. Ne yapmalıyım ?

Ben lisanssız kullanıyordum orijinal reposundan, reklam engelleyici işimi görüyordu ama geliştirci son güncelleme ile buna bir çözüm bulmuş sanırım ve reklamları engelleyemiyorum artık. Crack Tools ile lisanlayacaktım ama ona da girince Rocket For Instagram yüklü değil olarak gözüküyor. AnaRepo’dan son güncel olan sürümüyle yani 3.7.10 ile indirdim ama restore kısmından otomatik lisans yapamıyorum. Ne yapmalıyım ?

Şeyi deneyebilirsin

Eski bir sürümünü bul onu kur onu crackle sonrada güncelle son sürümüne

Yardımcı olabilecek bir site:

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şeyi deneyebilirsin

Eski bir sürümünü bul onu kur onu crackle sonrada güncelle son sürümüne

Yardımcı olabilecek bir site:

Tamamdır, deneyeceğim. Cevabın için teşekkürler :)

Rica ederim işe yararsa burayada sonucu yazarsan sevinirim

Dediğin şeyi denedim ama Crack Tool ile lisanslama başarılı olduktan sonra uygulamaya girdiğimde lisanslı gözükmüyor. Tek çare sanırım şu an 3.7.9 olarak kullanmak ama ileride bu sürümde kullanışsız olacaktır. Şu anlık bir çaresini bulana kadar idare edeceğim sanırım.

Dediğin şeyi denedim ama Crack Tool ile lisanslama başarılı olduktan sonra uygulamaya girdiğimde lisanslı gözükmüyor. Tek çare sanırım şu an 3.7.9 olarak kullanmak ama ileride bu sürümde kullanışsız olacaktır. Şu anlık bir çaresini bulana kadar idare edeceğim sanırım.

Tamamdır denediğin için teşekkürler

Güncelleme gelmis fakat yuklemiyor

Peki

Ekli dosyalar

• IMG_0050.MP4
    2.2 MB
Geri