Shuffle Türkçe

Konular
466
Daha fazla  
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Açıklama: Ayarlar uygulamasında tweakler ve uygulama ayarlarını ayırıp aşağı doğru uzamasını engelliyor.

Yazar: CreatureSurvive
Repo:

Sürüm: 16.0
Uyumluluk: iOS 11 14.8.1
Çeviri: @Kafkas60
Düzenleme: @DeliTurK

2.jpg1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler

12.4 de çalışıyor
Tarafımca denenmiştir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok hoşuma giden bir tweak

elinize sağlık 12.4 sağlam :)

Ben bunu görmemişim ya unutmuşum çok iyi bence Tweak okadar gereksiz Tweak boş tweak yapılıyorki. Sağlam insana yararlı şeyler yspsalar boş tweakler bile paralı olmuş Teşekkürler

Ben bunu görmemişim ya unutmuşum çok iyi bence Tweak okadar gereksiz Tweak boş tweak yapılıyorki. Sağlam insana yararlı şeyler yspsalar boş tweakler bile paralı olmuş Teşekkürler
Senin için boş tweak başkası için yararlı vazgeçilmez olur haksız mıyım

Teşekkür ederim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Digerini silmek mi gerekiyor

Bende çalışmadı

ios 12.1.4 cihazımda çalışmamıştı. Ayarlar uygulamasını açtığımda 1 saniye kadar açık kalıyordu. Hatta ekran görüntülerindeki gibi tweak işini gayet güzel yapıyor, uygulamaları grupluyordu. Ancak 1 saniye sonra ayarlar uygulaması kapanıyordu.

Çözüm: Cihazımda “settingscollapse” isimli tweak kuruluydu. (Bu da ayarlardaki görüntü kirliliğini önleyip ayarları sadeleştiren hoş bir tweak) Her iki tweaki de kaldırdım. “Shuffle” tweakini tekrar yükleyip resipring yaptığımda tweak sorunsuz çalışıyordu.

*Bu tarz tweaklerde sorun yaşadığımızda ayarlar uygulamasına etki eden tweakleri kaldırıp tekrar denersek sorun çözülür diye düşünüyorum.

Yeni Mesajlar

Geri