Telegram Kanalımız için Sorularınızı buradan bildirin

melihenes34

Apple Sever
Konular
2
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar aylardır telegrama üye biriyim yaklaşık 1 aydır felan giriş yapamıyorum resimdeki şekilde gözüküyor sebebi nedir ?

Ekli dosyalar

• 86FF5FCC-69D7-41D7-AFB5-4FC32D78E199.png
    86FF5FCC-69D7-41D7-AFB5-4FC32D78E199.png
    621.3 KB · Görüntüleme: 12
Aynı problem bende de var grup gizli yazıyor

Adminler bi açıklama yapsa aslında iyi olur

S.a neden trappledestek telegram grubuna giremiyorum üzgünüz bu gurup gizlidir diyor

S.a neden trappledestek telegram grubuna giremiyorum üzgünüz bu gurup gizlidir diyor
Benim de aynı bayadır, daha önce başkası da açmıştı konuyu dönüş olmadı. Gruptan atılacak bir şey de paylaşmadım

Ekli dosyalar

• IMG_4588.jpeg
    IMG_4588.jpeg
    254.3 KB · Görüntüleme: 10
Atılmış mıyım destek atarken atmıyorlar da başka guruba üyelikten dolayı atmışlardır telegram gruplarına fakat verdiğim destekler gerçekten deymez insanlara gitmiş şimdi buradan da atacaksınız çok ta önemli değil kendinizi caz geçilmez sanmayın orası burası kurulurken yardımlarımızı eksik etmedik fakat deymezmiş beni o guruptan atan hatsizi tanımak isterdim neden ve ne sebeple

telegram grubunda engellemişler beni bilmiyerek bu engelimi kaldırabilirmisiniz rica etsem bir kusrumuz olduysa affola değerli trappledestek kurucuları 🙏 Telegram İsmim @Hakanyldizz07

adminlerimiz gerekeni yapacaktır <3

telegram grubunda engellemişler beni bilmiyerek bu engelimi kaldırabilirmisiniz rica etsem bir kusrumuz olduysa affola değerli trappledestek kurucuları 🙏 Telegram kİsmim @Hakanyldizz07
Çok üzelme dostum 😂 kalkar