Tranzlo Türkçe

Konular
466
Daha fazla  
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Tranzlo , yabancılarla sohbet ederken hayatınızı kolaylaştıracak bir çeviri ayarlamasıdır!
Çeviri uygulamaları arasında gidip gelmeden veya ekstra düğmelere basmadan istediğiniz herhangi bir dilde kolaylıkla sohbet etmenize olanak tanır.

Türkçe Dil desteği
Ayarlar'dan seçenekleri yapılandırın.

Repo:
Düzenleyen: @OkkoOkan
Uyumluluk: iOS 13 - 14.8
Version : 3.5

1606750087866.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tweak çok güzel ancak jailbreakten çıkınca tekrar Jailbreak yapmayı engelliyor kaldırmak zorunda kaldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ne alaka ..onla alakası yoktur.. arkadaşım.

Denedim 3 defa farklı repodan da kurdum aynı. Kaldırınca sorun düzeliyo arkadaşım bendeki durum bu. Sende sorun yoksa kullanabilirsin

Elinize sağlık süper olmuş

Version : 1.0.2 repoda güncel edildi

Tweak çok güzel ancak jailbreakten çıkınca tekrar Jailbreak yapmayı engelliyor kaldırmak zorunda kaldım

Arkadas muhtemelen dogru soyluyor, harika bir tweak fakat anlatilanin aynisi basima geldi

Sonunda harika bir tweak geldi

Tweak harika ama oncelikle telefonum kapandigimda bir daha jb yapamadim bu tweak yuzunden.Sonrasinda temiz kurulumla tekrar jb yaptim ama suan bu tweak i yukledigimde whatsappta aktif olmuyor diger uygulamalarda calismasina ragmen

Version : 1.3 repomuzda güncel edildi

Version : 1.4 repomuzda sürüm güncel edildi .

Version : 2.2.1 repoya eklendi .. tam sürüm türkçe edildi

Teams uygulamasını da ekler misiniz????

Teams uygulamasını da ekler misiniz????
Merhaba arkadaşlar,
Tranzlo tweak'ı kurmak isteyince cydiada bu ekran karşıma çıkıyor,tranzlo tü3B06CDCD-B66E-4D40-A013-05FCAA106EBF.pngrkçe olmayan da sorun yok onu kurdum ama türkçesini kuramıyorum,

Version : 3.0.5 repomuza güncel edildi

Yeni Mesajlar

Geri