Turkcell hakkında usulsüz veri kullanımı iddiası

aydın ince

Apple Sever
Konular
32
30 yılı aşkın süredir telekomünikasyon hizmeti veren Turkcell, son zamanlarda kullanıcılarından "internet kotam çok hızlı bitiyor" şikayetleri almaya başladı. Bunların üstüne geçen gün X üzerinde paylaşılan bir gönderi olayın gündem olmasinda etkili oldu.

1714542341306.png

carlosulo

Apple Sever
Konular
1
Bu konunun gerçek olduğuna inanıyorum. Eşimle beraber Turkcell kullanıyorduk, sonra kendisi Vodafone'a geçti ve aynı zamanda yenilenen fatura tarihlerimiz ve o benden daha çok sosyal medya kullanmasına rağmen benim internetim 2 kat daha fazla gittiğini gördük ve her ay bunu yaşıyoruz.

Konular
130
Daha fazla  
Adım
basri
Cihaz
iPhone 11 pro
Bu konunun gerçek olduğuna inanıyorum. Eşimle beraber Turkcell kullanıyorduk, sonra kendisi Vodafone'a geçti ve aynı zamanda yenilenen fatura tarihlerimiz ve o benden daha çok sosyal medya kullanmasına rağmen benim internetim 2 kat daha fazla gittiğini gördük ve her ay bunu yaşıyoruz.
bende turkcell den geçtm son zamanlarda benden fazla gidiyordu tabi bu abartılacak kadar degil. 30 gb yetmemeye baslamıştı vodofona geçtim öyle bir sorun yaşamadım tabi kulanımada baglı .

carlosulo

Apple Sever
Konular
1
Hücresel veri takip tweakleri indirip 1 ay detaylı incelicem bakalım. 9 saat iş yerinde wifi var, eve gidiyorum zaten wifi var. Wifi olmadan 2 saatim geçmiyor onda da telefon bekleme modunda. Çok şaibeli ama sırf hız yüzünden elden bişey gelmiyor, stokholm sendromu yaşıyoruz turkcelliler olarak :)

Konular
25
Daha fazla  
Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Hücresel veri takip tweakleri indirip 1 ay detaylı incelicem bakalım. 9 saat iş yerinde wifi var, eve gidiyorum zaten wifi var. Wifi olmadan 2 saatim geçmiyor onda da telefon bekleme modunda. Çok şaibeli ama sırf hız yüzünden elden bişey gelmiyor, stokholm sendromu yaşıyoruz turkcelliler olarak :)
turkcelin tek iyi yönü heryerde çekmesi ve çok hızlı işlem veri yapması .. gerçekten iyiler

Geri