Uygulamalara Girdiğim Gibi Atıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 ios 14.6 unc0ver kullanıyorum. Bir çok uygulamaya girdiğim gibi atıyor. Açılmadan ama direkt tak diye atıyor. Mesela 8 Ball Pool oynamak istiyorum ama giremiyorum, Sticker.ly uygulamasına giriyorum mesela, direkt atıyor. Bazı banka uygulamalarına da girmiyor. Telefonu komple sıfırlayıp denedim, Semirestore ile Jb temizliği yapıp denedim nafile. Neredeyse bütün Bypassları da denedim, hiç biri işe yaramadı. Forumda CopyLog Trollstore Edition crack vardı mesela, cracki kurdum açtım o da direkt atıyor. Ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. 🥺

qυєєη

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
47
abi jailbreqak semirestore 1 ile komple format at. sonra dene .. giriyor ise. jailbreakvişşlemi yap bunu snki daha öncede aqçıkladılar 8 ball konusunda gereksiz tekrar soru açmayın bence

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Daha öncede açıklanmıştı . Çözüm bulmanız için kalıntıların gitmesi için formattan sonra bakmanız gerekiyor

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 ios 14.6 unc0ver kullanıyorum. Bir çok uygulamaya girdiğim gibi atıyor. Açılmadan ama direkt tak diye atıyor. Mesela 8 Ball Pool oynamak istiyorum ama giremiyorum, Sticker.ly uygulamasına giriyorum mesela, direkt atıyor. Bazı banka uygulamalarına da girmiyor. Telefonu komple sıfırlayıp denedim, Semirestore ile Jb temizliği yapıp denedim nafile. Neredeyse bütün Bypassları da denedim, hiç biri işe yaramadı. Forumda CopyLog Trollstore Edition crack vardı mesela, cracki kurdum açtım o da direkt atıyor. Ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. 🥺
sorunun bypass istemesimi uygulamaların yoksa yok tüm ipa ların açılmamasımı

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
appsyncunified tweak kurulumuydu değilse ipa açılmaz semirestore yerine succision tweak ile restore et cihazı çözülmez ise

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri