11.3.1 JB ve 3uTools Unc0ver Sorunu

Desiredesire

Apple Sever
Merhaba,

Dün telefonum kilitlendi ve yeniden başlatmak durumunda kaldım ve Unc0ver çalışmadı. CydiaAbdullah'tan tekrar indireyim dedim ama yarıya kadar indiriyor yüklenemedi hatası veriyor.

Cydia Impactor ile IPA yükleyeyim dedim ve yeni versiyonunu MAC için indirdim ama Xcode 7.3 yüklemen lazım diyor ki 7 GB alan lazım ki makinamda zaten o kadar yerim kaldı onu yapamıyorum.

TweakBox - AppValley ve IOS Ninja denedim onlarda da maaşallah reklamdan dolayı istediğim ekranlara giremiyorum bile.

3uTool'ta telefonu algılıyor JB indir diyorum default olarak Electra indiriyor. Electra yı yapsamda daha önce Unc0ver ile yaptığım için sadece JB yapıldı diyor Cydia vs açılıyor ama yüklü tweakler enable olmuyor. Cihaz sadece JB li duruyor ki zaten Electra'yı istemiyorum.

Ben nasıl Unc0ver JB yapabilirim. Bunların dışında bildiğiniz bir yöntem var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Desiredesire

Apple Sever
denermisin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba,

Aynı hata bunda da devam ediyor. Tam yükleme bitecek hata verip yüklemeyi iptal ediyor. DÜn bir arkadaşımla konuştum 2 gün önce aynı benim telefonumun kilitlendiği saatlerde onunda kilitlenmiş ve restart edince jb gitmiş. Şuan o da benim gibi aynı hatayı alıyor. Sanırım ipa imzalasında bir sorun var ama bu siteyi söylemiş olduğun için teşekkür ederim. Buradan da ara ara indirmeyi denerim. Başka bir çözümünüz varsa da bilgi verirseniz sevinirim.