13 pm telefonum hacklenmiş olabilir

ahmetklc100623

Apple Sever
Konular
3
Selamun aleyküm 13 pm cihazım var telefonum rat yemiş olabilir mi nasıl anlarım i tunes den temiz kurulum yaptım ama hala devam eden normal olmayan şeyler var

1. Wp de sohbetteyken sol üstte farmal -normal gibi bi yazı aniden çıkıp kayboluyor küçük bi yazı
2. Wp de sohbet ekranı kendi kendine yukarı kayıyor yarım ekran
3. Yt de video izlerken küçük bi beyaz bişey sanki pc de simge durumuna küçültürken animasyon oluyor ya öyle bir animasyon oluyor ama anlık
Sizce bunlar neden oluyor

Albert_Wesker

Emekli Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11
Konular
467
olması milyonda birdir. hacklenmesi durumunda bilgileriniz+ hesaplarınızın çalınması durumuveya banka hesapta para gitmesi gibi, bunlar olmadığı için.

ekran orjinalmi degilmi bu önemlidir a kalite yan sanayilerde bazen ekranda sorunar verir kendi kendi basma zorlanlama dokunmatik sorunları kendi yapmadığınız şeyleri yapma gibi garip şeyler olabilir. ekranın orjinal mi bakın ayarlardan parça degişimi olmuşmu?

KS
KS

ahmetklc100623

Apple Sever
Konular
3
olması milyonda birdir. hacklenmesi durumunda bilgileriniz+ hesaplarınızın çalınması durumuveya banka hesapta para gitmesi gibi, bunlar olmadığı için.

ekran orjinalmi degilmi bu önemlidir a kalite yan sanayilerde bazen ekranda sorunar verir kendi kendi basma zorlanlama dokunmatik sorunları kendi yapmadığınız şeyleri yapma gibi garip şeyler olabilir. ekranın orjinal mi bakın ayarlardan parça degişimi olmuşmu?
Orjinal telefon sertifika kurduktan sonra olmaya başladı

josepH

CR.cryp
Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Konular
511
Orjinal telefon sertifika kurduktan sonra olmaya başladı

heryerden ipa yüklememeye çalışının . özellikle arap gruplarından arkadaşım dert etme ssorun veren ipa var ise silin orjinal ile deneyin . olmuyor ise ipayı baska yerden indirin.

KS
KS

ahmetklc100623

Apple Sever
Konular
3
heryerden ipa yüklememeye çalışının . özellikle arap gruplarından arkadaşım dert etme ssorun veren ipa var ise silin orjinal ile deneyin . olmuyor ise ipayı baska yerden indirin.
Telefona sertifika ile ipa kurduktan sonra bunlar olmaya başladı telefonu i tunes ile temiz kurulum yaptım hala devam ediyor

Adım
Yasin
Cihaz
iPhone 12
Konular
46
Telefona sertifika ile ipa kurduktan sonra bunlar olmaya başladı telefonu i tunes ile temiz kurulum yaptım hala devam ediyor

itunes ile sıfrlma yaptığınızda dfu mod ile yapın sorun olmaz temiz kurulumda orjinal haline glir telefon sertfika kalmaz saten sertifika bizdede yüklü sorunlar yok bende .
sertifika ile ilgili degil ipalar ile ilgilidir. siz sorun veren ipaları yüklemeyin

Geri