15.6 'ya Downgrade Mümkün! 5 Aralık itibarıyla güncel

takarcan

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
15.6 RC paketine downgrade yapılması mümkün. Bu sürümde iPhone X'e kadar palera1n ile jailbreak de varmış (mış diyorum çünkü denemedim, cihazım daha yüksek) Basitçe iTunes Shift+Restore yöntemiyle 22 Kasım 2022 tarihinde başarılı bir şekilde geçtim. İmzalar kapanmadan yapacaksanız yapın. Cihazınızın yedeğini almayı unutmayın!!

Yüksek versiyonun backup'ı düşük versiyonda çalışmaz diyenlere yöntem:

ipsw linki (BU IPSW'YI KURACAKSINIZ BAŞKA 15.6 İNDİRİP KURMAYIN)

konuya ilişkin reddit linki
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

15.6 RC paketine downgrade yapılması mümkün. Bu sürümde iPhone X'e kadar palera1n ile jailbreak de varmış (mış diyorum çünkü denemedim, cihazım daha yüksek) Basitçe iTunes Shift+Restore yöntemiyle 22 Kasım 2022 tarihinde başarılı bir şekilde geçtim. İmzalar kapanmadan yapacaksanız yapın. Cihazınızın yedeğini almayı unutmayın!!

Yüksek versiyonun backup'ı düşük versiyonda çalışmaz diyenlere yöntem:

ipsw linki (BU IPSW'YI KURACAKSINIZ BAŞKA 15.6 İNDİRİP KURMAYIN)

konuya ilişkin reddit linki
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

kardeş nasıl yaptın tüm rc sürümleri kapandı 10 gün öncesine kadar

oluyormu gerçekten ?

Eyw kanka bende döndüm başarılı bi şekilde yedeği de kurabılıyoruz o mükemmel daha eski sürüm varmıdır 15.1 felan olsa fena olurdu

daha üst sürüm yedeğini nasıl yükledin ekstra bişey yapmadan mı yani? @ozanisik20

iPhone 13pro maxta yapılabilir mi ?

Hocam yazılımı yükledim elma simgesinde kalıyor ve kurtarma moduna geçiyor telefon

merak eden varsa hala açık mı yapılabiliyor mu diye evet yapılıyor az önce 16.2 den düşürdüm. Fakat arkadaşın dediği gibi yedekten geri yükleyemedim de benim için çok önemli bir konu değil.

Hocam yazılımı yükledim elma simgesinde kalıyor ve kurtarma moduna geçiyor telefon

Olsun o zaman 16.2 ye güncelle sonrasında otomatik güncellemeleri ayarlardan kapat yeniden iTunes üzerinden shift geri yükleye bas o zaman sorunsuz bir şekilde olur. Otomatik güncelleme açıksa hata veriyor.

iPhone XS Max iOS 15.6

Konu için teşekkürler.Yani iphone 8 plus cihazı 16.2 den 15.6 downgrade yapılabilir mi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Mesajlar

Geri