A12 - A15, M1, İOS 15 - 15.4.1 Rootles Jailbreak - Uyumlu Tweak Ve Repolar •

ibrababa

Apple Sever
Konular
6
1- Dopamine Konusuna bakabilirsiniz.
2-uçak moduna olmasına dikkat edelim jailbreak tıklayarak sileo ve zebra yüklemesi gelinceye kadar deneyelim.
3- sileo uygulamasına girip https//ellekit.space/ reposunu yüklüyoruz. Ardından ellekit (tweak) uygulamasını yüklüyoruz.
4. Burdaki konuya göz atabilirsiniz. --- Rootless tweak barındıran repo adresleri
5. Burdaki konuya göz atabilirsiniz. Rootless Tweak listesi

repoları yüklüyoruz

5-aşağıda belirtilen görselde isteğiniz tweakleri kurabilirsiniz.

photo_2023-05-12 23.14.08.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

HT.13

Apple Sever
Konular
0
Merhabalar XinaA15 jailbreak kullaniyorum ama arada kendi kendine acip kapanıyor yeniden jailbreak yapıyorum kullaniyorum. Acaba dopamine’e geçersem bu sorun ortadan kalkar mi ?

DanqerLine

Emekli Yönetici
Elit Üye
Apple Sever
Konular
282
Merhabalar XinaA15 jailbreak kullaniyorum ama arada kendi kendine acip kapanıyor yeniden jailbreak yapıyorum kullaniyorum. Acaba dopamine’e geçersem bu sorun ortadan kalkar mi ?
uyumsuz tweakler nedeniyle yapar.. bunları bu yüzden yüklediginiz tweakleri, uyumlu olanları yapmak.. şu anda xina jailbreak iyi durumda.. diyebilirim..

zamkinaz

Apple Sever
Konular
1
Jailbreak yapilan cihaz tekrar jb olmuyor

ibrababa

Apple Sever
Konular
6
sonradan apple kimliğini girer sin

ibrababa

Apple Sever
Konular
6
m1 işlemcili cihazlar bir sonraki güncellemeyi beklesinler.

zamkinaz

Apple Sever
Konular
1
Jb liyken restore etmedim tablete filza kurduktan sonra kendiliginden kapatti jb de gitti simdide hic olmuyor.

Oflmr

Apple Sever
Konular
2
Bir tweak yükledim rootless destekli daha sonra springoard yeniden başlat dedim telefonum açılmıyor bir daha. Tuşlara bastığımda titreşim geliyor. Sanki telefon açık ama görüntü yok. Çok ilginç

BuralardanGeciyordum

Apple Sever
Adım
Fatih
Meslek
Telefoncu
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
0
1- Dopamine Konusuna bakabilirsiniz.
2-uçak moduna olmasına dikkat edelim jailbreak tıklayarak sileo ve zebra yüklemesi gelinceye kadar deneyelim.
3- sileo uygulamasına girip https//ellekit.space/ reposunu yüklüyoruz. Ardından ellekit (tweak) uygulamasını yüklüyoruz.
4. Burdaki konuya göz atabilirsiniz. --- Rootless tweak barındıran repo adresleri
5. Burdaki konuya göz atabilirsiniz. Rootless Tweak listesi

repoları yüklüyoruz

5-aşağıda belirtilen görselde isteğiniz tweakleri kurabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 12005
Teşekkürler hocam güzel 👍

engin

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone 8 Plus
Konular
53
Contact sync çalışan repo varmı acaba ?

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
624

1. Ampere​

İOS 16'nın pil göstergesini yüzdeyle birlikte gösterme şeklini beğendiyseniz Ampere tam size göre bir ayardır.
Ampere'yi kullanarak herhangi bir iOS 15 sürümünde aynı pil göstergesini alabilirsiniz. Dopamine jailbreak tüm iOS 15 sürümlerini desteklediğinden, artık pil göstergesi görünümünü ve hissini iOS 16'dan iOS 15 cihazınıza alabilirsiniz.
Amper ücretsizdir ve yüzde rengini, metin rengini, Şarj rengini, Düşük Pil rengini vb. özelleştirmenize olanak tanır.
Ampere Tweak Ücretsizdir ve .
1708726641952.png

2. Snowboard​

Aradığınız şey temalar ise iOS'taki en popüler (ve güncel) tema platformu Snowboard'un artık Dopamine 2.0 da dahil olmak üzere Dopamine Jailbreak ile uyumlu olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız.
SnowBoard'u kullanarak iOS temalarını Sileo, Zebra vb. kullanarak herhangi bir depodan yükleyebilirsiniz. Kurulumdan sonra tema Ayarlar -> SnowBoard'dan etkinleştirilebilir. Bu, Ana Ekran simgelerinizi, Dock'unuzu vb. temalandıracaktır.

SnowBoard çok güçlü bir tema platformudur ve uygulama adı etiketlerinin gizlenmesi vb. dahil çeşitli Ana Ekran efektleri elde edilebilir.
SnowBoard ücretsizdir ve

1708726674314.png

3. Cylinder Reborn
kim unutabilir ki? İOS'taki klasik ayarlardan biridir. Silindir efektlerinin uygulandığı ana ekranımı onlara gösterdiğimde arkadaşlarımın yüzlerini hâlâ hatırlıyorum. iPhone'umun sahte olduğunu düşündüler.
Cylinder'ı seviyorsanız ve güzel Ana Ekran efektlerini bir kez daha deneyimlemek istiyorsanız, iOS 16'daki Dopamine 2.x dahil olmak üzere Dopamine Jailbreak'i tam olarak desteklediğini bilmek sizi mutlu edecektir.

Cylinder Reborn .

1708726740096.png

4. Exiwall​

FoxfortMobile tarafından geliştirilen Exiwall ayarı, iOS 16 Kilit Ekranı fotoğraflarındaki derinlik efektini iOS 15'e getirmenize olanak tanıyor.
Özetle, bu, görüntü nesnelerini saatin üstünde vb. yapan iOS 16 kilit ekranı efektine sahip olmanızı sağlar.
İnce ayar, iOS 15'te bile bu özelliğin keyfini çıkarabilmeniz için derinlik efektli duvar kağıtları oluşturur. Normalde bu özellik yalnızca iPhone XS'de ve iOS 16'da daha yeni sürümlerde çalışır.

Exiwall'un maliyeti 2,99 Euro'dur ve .

1708726794375.png

5. Axon​

Axon ayarlamasıyla iOS kilit ekranı bildirimlerini daha akıcı bir şekilde yönetebilirsiniz. Ana ekranda uygulama simgesinin ve altındaki bildirim sayısının bulunmasını sağlar.
Uygulama simgesine dokunduğunuzda o uygulamaya ait bildirimler genişler ve bunları kolaylıkla görebilirsiniz.
Bu, kilit ekranının dağınıklığını bir miktar azaltır. Bu ince ayarı beğendiyseniz Dopamine Jailbreak'e de yükleyebilirsiniz.

Axon ücretsizdir ve .

1708726884380.png

6. Barmoji​

Barmoji ince ayarı, klavyenin alt kısmında, Küre simgesi ile Konuşma Girişi simgesi arasında bir Emoji çubuğuna sahip olmanızı sağlayan basit ama etkili küçük bir ayardır.
Hangi emojilerin çubuğun parçası olacağını, satır başına emoji sayısını, konumu (Tahmini Çubuk ve Alt Çubuk) vb. özelleştirebilirsiniz.

bulabilirsiniz

7. Velvet 2​

Velvet 2 ince ayarı, bildirim banner'ları için devasa bir özelleştirme motorudur. İOS'taki bildirim banner'larıyla ilgili her şeyi bununla özelleştirebilirsiniz.

Banner arka plan rengini, kenarlığını, parlaklığını, başlığını, mesajını, tarihini, köşe yarıçapını, yuvarlak uygulama simgesini vb. ayarlayabilirsiniz. Bu ayar aynı zamanda iOS 15 ve Dopaminli iOS 16'da da çalışır.
Velvet 2

1708726981788.png

8.CCPower

Bu başka bir basit ama kullanışlı ayardır; CCPower, cihazınızın Kontrol Merkezine bir düğme eklemenizi sağlar.

Bu düğmeye dokunduğunuzda, aşağıdakiler gibi çeşitli güç seçeneklerinin bulunduğu bir menü elde edersiniz:

Cihazı kapatın.
Cihazı yeniden başlatın.
Solunum cihazı.
Güvenli mod.
Simge Önbelleğini yeniden oluşturun.
LDCihazı Yeniden Başlatın.
UserSpace'i yeniden başlatın.
Ayrıca pil, çalışma süresi, kullanılabilir RAM, Pil sağlığı/döngüleri vb. hakkında bazı bilgiler gösterir.

CCPower ayarını BigBoss deposunda bulabilirsiniz.

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
624

9. BFdecrypt

BFdecrypt tweak'i kullanarak App Store'dan yüklenen iOS Uygulamalarının şifresini kolayca çözebilir ve bunları IPA formatında dışa aktarabilirsiniz.
Bir uygulamayı seçtiğinizde, uygulamanın şifresini çözebilir ve iPhone'unuzun IP adresine bir PC'den erişmek de dahil olmak üzere çeşitli yollarla IPA olarak dışa aktarabilirsiniz.
BFdecrypt, Dopamin Jailbreak'in yanı sıra eski köksüz jailbreak'ler üzerinde de çalışır.

BFdecrypt .

10. Spotilife​

Bu, bazı Spotify Premium özelliklerini ücretsiz olarak edinmenizi sağlayan basit bir ayardır. Özellikler arasında devre dışı bırakılmış reklamlar, sınırsız atlama, daha iyi ses kalitesi, şu anda oynatılırken karanlık bir arka plan vb.

Bu ayar ile şarkıları yerel olarak indiremezsiniz. Şartlar ve Koşullara uymak için gerçek Spotify Premium'u kullanmanızı öneririz. Buradaki bilgiler araştırma amaçlıdır.

11. Dynamic Peninsula​

iPhone 14'teki Dynamic Island/Dynamic Notch'u beğendiyseniz Dynamic Peninsula'yı kullanarak eski cihazlarda da benzer bir etki elde edebilirsiniz.
Elias Limneos tarafından geliştirilen ince ayar, Dopamine jailbreak'i destekliyor ve Aramalar, Zamanlayıcılar, Müzik, Ses Seviyesi Anahtarları, DND, FaceID, Ayarlar vb. gibi Dynamic Island'ın birçok özelliğine eski cihazlarda bile sahip olmanızı sağlıyor.

bulabilirsiniz .

1708727298790.png

12. QuitAll​

QuitAll, Dopamine Jailbreak ile uyumlu başka bir basit ama etkili ayardır.
Bu ince ayar, iOS Uygulama Değiştiricinizin üstüne, tüm açık uygulamaları aynı anda kapatmanıza olanak tanıyan yeni bir düğme ekler.
Ayrıca Yeniden Başlatma, Respring, LDRestart vb. gibi Güç seçeneklerine de sahip olursunuz.

Bu ayar .

13. GoodWiFi​

Bu, WiFi ayarları panelinde WiFi ağları hakkında daha fazla bilgi görüntülemenizi sağlayan basit ama kullanışlı bir ayardır.
Bu ince ayar ile RSSI sınırını, Bilinen Ağları Göster ve MAC Adresini Göster'i kaldırabilirsiniz

14. ReachPlayer​

ReachPlayer, iOS'ta Reachability'yi etkinleştirdiğinizde oluşturulan alanda küçük bir Müzik Çalarınızın olmasını sağlar.
Ana ekranın yarısını gizleyen ve üst kısmı daha aşağıya kaydıran özelliği biliyorsunuz.
Bu özellik normalde alanın boş olması nedeniyle oldukça düzgün. Bu ayar ETHN'nin Repo'sunda mevcuttur .

15. Tranquil​

Tranquil ile iOS 15 arka plan gürültüsü özelliğini iOS 14, iOS 13, iOS 12 vb. gibi daha eski iOS sürümlerine destekleyebilirsiniz.
İnce ayar ücretsizdir ve hatta iCloud'dan özel sesleri içe aktarmanıza olanak tanır. Oldukça temiz.

Bu ince ayar .
Tranquil ile iOS 15 arka plan gürültüsü özelliğini iOS 14, iOS 13, iOS 12 vb. gibi daha eski iOS sürümlerine destekleyebilirsiniz.
İnce ayar ücretsizdir ve hatta iCloud'dan özel sesleri içe aktarmanıza olanak tanır. Oldukça temiz.
Bu ince ayar .

16. CopyLog​

CopyLog, @tomt000 tarafından geliştirilen muhteşem bir pano yöneticisi ayarıdır. Güzel bir arayüzde saklanan çeşitli metin parçacıklarına erişmenizi sağlar.
İnce ayar aynı zamanda Dopamin Jailbreak'i destekleyecek şekilde güncellendi.

17. Folder X​

Folder X ayarı, iOS klasörlerinin görünümüyle ilgili hemen hemen her şeyi özelleştirmenize olanak tanır. Başlık etiketini taşıyabilir, kalınlaştırabilir ve boyutunu değiştirebilirsiniz.
İOS 9 stilini etkinleştirebilir, klasör etiketlerini gizleyebilir, animasyonları, arka planı vb. gizleyebilirsiniz.

18.iCleaner Pro​

iCleaner Pro, bugüne kadar güncelleme almaya devam eden eski bir ayardır. Bu ince ayar, cihazı geçici dosyalardan, önbelleklerden, kullanılmayan bağımlılıklardan, DEB'lerden ve Depolamayı karıştırabilecek hemen hemen her şeyden temizlemenize olanak tanır.
Jailbreak'li cihazınızı hiç temizlemediyseniz ve çok sayıda ince ayarınız varsa, birkaç GB'lık depolama alanını bile boşaltmanız olağandışı bir durum değildir. Sahte App Store temizleyicileriyle karşılaştırıldığında bu, jailbreak'li bir cihazda çalıştığı ve cihazdaki dosyalara erişimi olduğu için işe yarıyor.

Bu ayar ile çeşitli arka plan programlarını da devre dışı bırakabilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir.

19. Edge 2
Edge 2, ekranınızın çevresine renkli bir çerçeve ekleyen küçük ve zarif bir ayardır. Güzel animasyonlar içerir ve rengi ve uygulamaları hızlı bir şekilde özelleştirmenize olanak tanır.

Edge 2'yi burada bulabilirsiniz.

20. AudioRecorder XS

AudioRecorder XS, Limneos tarafından geliştirilen ve aramalarınızı iOS'ta kaydetmenize olanak tanıyan başka bir ayardır. Daha sonra kaydedilen aramayla birçok şey yapabilirsiniz.
kaydı dışa aktarmanıza ve sessizlik, efektler, yankı vb. eklemek için düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca bir kaydı zil sesi olarak da ayarlayabilirsiniz.
bulabilirsiniz . Bu 3,99 dolarlık bir değişiklik.

Son düzenleme:

Burak234

Apple Sever
Konular
1
Arkadaşlar merhaba ChargeAnimation Tweak'ini Yükledim hatali tweak cikti Resping'de dondu neyse sonrada tekrardan actim telefonu Sileo'dan Kaldirim dedim kaldıramadm Hiç bir sekilde işlev görmüyor
Filz'dan kaldırdım doyalarini ama Sileo'da Hala İsmi var tweakin Ve Hic bir tweak ne kurabiliyorum ne kaldırabiliyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
158
Arkadaşlar merhaba ChargeAnimation Tweak'ini Yükledim hatali tweak cikti Resping'de dondu neyse sonrada tekrardan actim telefonu Sileo'dan Kaldirim dedim kaldıramadm Hiç bir sekilde işlev görmüyor
Filz'dan kaldırdım doyalarini ama Sileo'da Hala İsmi var tweakin Ve Hic bir tweak ne kurabiliyorum ne kaldırabiliyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler.
NewTerm 2'yi açın ve sudo dpkg -r “com.identifier.tweakname” komutunu çalıştırın. deneyin

Burak234

Apple Sever
Konular
1
Hocam sıkıntı tweaki aramada buldum ama Kuramiyorum kur diyorum işlev gôrmür o tweak maf etti ya Ne yapabilirim sence Filz'dan silerken öyle oldu O ChangeAnimation tweakini

Geri