Android'den IOS'a geçtim bu soruları cevaplarsanız her şey kolay olacak :D

atakankp

Apple Sever
Konular
1
Son cihazım Z Fold 3'ten 13 Pro Max'e geçiş yaptım ve bir kaç sorun yaşıyorum kaynaklar android platformundaki kadar kolay değil çok fazla boş içerik yalan dolan video çekiyorlar bir sorunun cevabını denemeden çok zor alıyorum başlıca öğrenmek istediklerim

*Jailbreak yaparsam ipa uygulamalarını direkt kurabilir miyim? Yoksa yine de bir sertifikaya 7 günde bir altstore gibi bir programa bağlayarak renew yapmam gerekecek mi? şu anda altstore kurulu modlu bir whatsapp kurdum ama her 7 günde bilgisayara bağlayıp yeniliyorum eğer sertifika apple dev alırsam 365 gün olacak ama para vermem gerekecek bunu ücretsiz yapacak mı jailbreak

*13 Pro Max ios 16.6 jailbreak oluyor mu? bazı yerlerde görüyorum ios16 tam jailbreak olmuyor gibisinden ama youtubeda anlatımları var tavsiyeniz var mı hangi metodla jailbreak yapmalıyım

Jannicez

Üye
Apple Sever
Konular
11
hocam kısaca 13promax 16.6 jailbreak olmuyor bütün soruların cevaplandı sanırım :)

Jannicez

Üye
Apple Sever
Konular
11
Evet hocam belli bir süre sonra illaki çıkacaktır. Ama sürüm yükseldikçe jb çıkma süreside uzuyor.

Geri