Anemone Hatası Çözümü

omera

Yasaklı
Apple Sever
Konular
2
Merhaba arkadaşlar çoğunuz bundan rahatsızsınız bende yaklaşık 2 3 saat önce Anenome hatasına denk geldim ve uzun uğraşlar sonucu başardım çözümü

Öncelikle aldığım hatalar aşağıda olduğu gibidir;
1.jpg2.jpg

Bir kaç yöntem var öncelikle bunları denemelisiniz eğer olmazsa en son yöntemi denemenizi öneririm.

Adım 1 :

Öncelikle ANENOME ve ROCKETBOOTSTARP tweaklerini cydia ile kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Adım 2 :

Adım 1 olmadıysa eğer hala sorun devam ediyorsa bu adımı deneyin. Cydia üzerinden Anenome kaldırın İclenar PRO ve filza ile kalıntıları silin tekrar kurun.

İclenar PRO ile kalıntıları silme nasıl olur ?

İclenar PRO'ya girip ok işaretindeki + tuşuna basıyoruz

2.png
Sonrasında işaretlediğim yerdeki AYAR DOSYALARI kısmına tıklıyoruz.
3.png

Bir sonraki adım açılan sayfadaki DÜZENLE butonuna basıyoruz.

a7cdf0bb-dbd3-4e5a-abae-e9734010e9f5.png

Ondan sonra ise ANENOME'ye ait bütün dosyaları siliyoruz ve bir sonraki adım Filza ile kalıntı silme.

1e333fd6-704e-4846-9c8e-bbd43d358681.jpg

Filza ile kalıntıları silme

İşaretlediğim yere tıklayın ve karşınıza ETKİN DEĞİL yazıyor 4 saniye bekleyin etkinleşecek sonra ARAMA kısmına ANEMONE yazın ve bekleyin arama bittikten sonra çıkan bütün dosyaları silin cihazı reboot atın sonra tekrar jailbreak yapın anemone kurun açılacaktır (açılmazsa son adımı uygulayın.)

filza 1.png

Adım 3 :

Cydia'ya girip kurulu olan tweaklerin SUBSTİTUTE adlı tweaki silin (bunu silerseniz bütün tweakler gidecektir bilginiz olsun kurulu olan tweaklerini en sevdiğiniz tweakleri not alın sonra bulamayabilirsiniz

Sonra direk ilk kuracağını tweak ANEMONE olsun bu sefer çalışacaktır kesinlikle ...

En son bunu belirtme sebebim bütün tweaklerinizin silmesi son çare bana göre.

subs.jpg

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    412 KB · Görüntüleme: 2

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever