Bazı instagram postlarının sesi gecikmeli geliyor

• Konbuyu başlatan Thursy
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2K

Thursy

Apple Sever
Konular
9
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi bazı postlarda ses geriden geliyor ve video takılarak oynuyor. Jbsiz herhangi bir sorun yok. Bunu nasıl çözebiliriz?

Konuyu Hortlatayım instagram ses önden geliyor video geç (Slow Motion) genel sorun Biraz araştırdım çözüm bulamadım iphone 7 8 plus jb li jb siz aynı sorun var çözebilen varmı?

bir çok nedeni olabilir batarya kötüyse degişimden sonra düzeliyor deniliyor. veya
uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyince düzeliyor gibi ..

JB Var batarya yeni düşük güç modu kapalı siri konum ıvır zıvır telefonu yorabilecek herşey kapalı uygulama kaldırıp yüklendi denemediğim yöntem kalmadı video kodek veya çözünürlükle alakalı bir sorun var ve tüm iphone 6 7 8 plus modellerde var araştırdığım kadarıyla
JB siz Telefonlarda Aynı elimde bir kaçtane telefon var hepsinde aynı sorun devam ediyor uzun zamandır çözüm bulamadım.

JB Var batarya yeni düşük güç modu kapalı siri konum ıvır zıvır telefonu yorabilecek herşey kapalı uygulama kaldırıp yüklendi denemediğim yöntem kalmadı video kodek veya çözünürlükle alakalı bir sorun var ve tüm iphone 6 7 8 plus modellerde var araştırdığım kadarıyla
JB siz Telefonlarda Aynı elimde bir kaçtane telefon var hepsinde aynı sorun devam ediyor uzun zamandır çözüm bulamadım.
Instagram iPhone haricindeki hiçbir cihazda stabil çalışmıyor aslında . Herhangi bir Android cihazda resim, video, stories gibi paylaşımlarda kaliteyi düşürüyor video FPS i düşürüyor Bunu çözemeyecek kadar küçük bir firma değil, alında garip

Instagram iPhone haricindeki hiçbir cihazda stabil çalışmıyor aslında . Herhangi bir Android cihazda resim, video, stories gibi paylaşımlarda kaliteyi düşürüyor video FPS i düşürüyor Bunu çözemeyecek kadar küçük bir firma değil, alında garip
ses görüntü senkronizasyon sorununu çoğu telefonlar da var . Telefonluk bir durum değil bence iOS sürümlerinde sorun var Instagram'in

bence eskitme politikası yapıyor olabilir .. eski cihazlar için . Apple
olabilir. önceden geliyor ve video donuyor gibi oluyor. Yeni telefona geçtim, mobil veri kullandım ama sorun devam ediyor galiba eski cihaz diye. nalet olsun .

Geri