BootRa1n Checkra1n 0.10.2 Windows Jailbreak aracı Video iOS 12.3<13.6.1

efendisiz85

Apple Sever
Konular
1
Merhaba arkadaşlar aşağıda vereceğim uygulama linki ile adımları takip ederek temiz bir kurulum ile telefonu sorunsuz bir şekilde jailbreak yapabileceksiniz. Bu yapacağımız iş oldukça basit. Herhangi bir komut yazmamıza gerek yok ve tarafımdan test edilmiştir.
Ama dikkat edilmesi gereken şudur ki ilk defa jailbreak yapacaklar için sorun yok. Benim gibi unc0ver'dan checkra1n'e dönüş yapmak istiyorsanız kesinlikle telefonu dfu moduna alıp itunes yardımıyla sıfırlamanız gerekiyor. Aksi halde jailbreak kalıntıları kaldığı için problem gösterir.Şimdi gelelim adımlara

1)En altta vermiş olduğum linkten dosyamızı indiriyoruz

İphone 5s - X arasındaki tüm cihazlar için geçerlidir.

13.5.1 ve 13.6.1 da olanlar uygulasın

88CAE87E-75D1-4874-9F64-8675D20C2F99.jpeg9918853C-8E10-4A02-BC80-29A64707EB59.jpeg

1590342476086.png

2) Winrar yardımı ile dosyaları bulunduğumuz ekranda çıkarıyoruz

1590342561052.png

3)Rufus programı ile Klasör içerisindeki iso dosyamızı flaş belleğimize yazdırıyoruz

1590342647510.png
4)Bilgisayarımızı kapatıp bios ayarlarına girerek bilgisayarımızı flaş bellek ile açıyoruz ( bunu bilgisayarın bios ayarlarından yapıyoruz bilmiyenler için yine yardım edilir)
5)Uygulama açıldığında optionsa girip bütün seçenekleri açıp işlemlere devam ediyoruz. Bu kadar basit
* Önemli not : Jailbreak yaparken telefona ait kilitleri kaldırıp telefonu uçak moduna alıyoruz.

Link:

İlk konumdur arkadaşlar beğeni ve yorumlarınızı beklerim. Herkesin bayramı mübarek olsun

Kendi yaptığım videodan da izleyebilirsiniz aşağıda linki paylaşacağım yapanlar sürümlerini paylaşırsa sevinirim

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Konu sahibi Twitter: @iamjustatech
7034EDF7-81A3-448D-92C0-FAF7326F16B6.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ferhat

Apple Sever
Konular
0
Selamlar şuan iPad te 13.3.1 sürüm ve chackrain kurulu. Tableti tamamen sıfırlayıp mi kurmaliyim yoksa hiç gerek yok değiştirme dermisiniz?

efendisiz85

Apple Sever
Konular
1
Selamlar şuan iPad te 13.3.1 sürüm ve chackrain kurulu. Tableti tamamen sıfırlayıp mi kurmaliyim yoksa hiç gerek yok değiştirme dermisiniz?

Tamamen sıfırlayıp kurmanız daha iyidir kalıntıları temizleyip uğraşmamak için temiz kurulum temiz sonuç [emoji106]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dlkaliteam

Üye
Apple Sever
Konular
0
Merhaba arkadaşlar aşağıda vereceğim uygulama linki ile adımları takip ederek temiz bir kurulum ile telefonu sorunsuz bir şekilde jailbreak yapabileceksiniz. Bu yapacağımız iş oldukça basit. Herhangi bir komut yazmamıza gerek yok ve tarafımdan test edilmiştir.
Ama dikkat edilmesi gereken şudur ki ilk defa jailbreak yapacaklar için sorun yok. Benim gibi unc0ver'dan checkra1n'e dönüş yapmak istiyorsanız kesinlikle telefonu dfu moduna alıp itunes yardımıyla sıfırlamanız gerekiyor. Aksi halde jailbreak kalıntıları kaldığı için problem gösterir.Şimdi gelelim adımlara

Ekli dosyayı görüntüle 9735

Ekli dosyayı görüntüle 9736

3)Rufus programı ile Klasör içerisindeki iso dosyamızı flaş belleğimize yazdırıyoruz

Ekli dosyayı görüntüle 9737
4)Bilgisayarımızı kapatıp bios ayarlarına girerek bilgisayarımızı flaş bellek ile açıyoruz ( bunu bilgisayarın bios ayarlarından yapıyoruz bilmiyenler için yine yardım edilir)
5)Uygulama açıldığında optionsa girip bütün seçenekleri açıp işlemlere devam ediyoruz. Bu kadar basit
* Önemli not : Jailbreak yaparken telefona ait kilitleri kaldırıp telefonu uçak moduna alıyoruz.

Link:

İlk konumdur arkadaşlar beğeni ve yorumlarınızı beklerim. Herkesin bayramı mübarek olsun

Kendi yaptığım videodan da izleyebilirsiniz aşağıda linki paylaşacağım yapanlar sürümlerini paylaşırsa sevinirim

Çok iyi paşa teşekkürler

wiolto

Üye
Apple Sever
Konular
17

Ekli dosyayı görüntüle 9735

Ekli dosyayı görüntüle 9736

Ekli dosyayı görüntüle 9737

Link:

Başkan tam unc0ver geçelim mi derken yeni versiyon geldi.Ben yine checkra1nde kalacağım ellerine sağlık kolay gelsin

Sokrat47

Üye
Apple Sever
Konular
2
Hocam hiç checkra1n kullanmadım hep unc0ver kullandım checkra1nde de telefon kapanırsa veya şarj bitnice açtığımızda tekrar jailbreakı nasıl aktif edebiliyoruz ?

efendisiz85

Apple Sever
Konular
1
Hocam hiç checkra1n kullanmadım hep unc0ver kullandım checkra1nde de telefon kapanırsa veya şarj bitnice açtığımızda tekrar jailbreakı nasıl aktif edebiliyoruz ?

Aynı yöntemle olması lazım jailbreak kaybetmedim henüz kaybettiğim zaman deneme yaparım ama yüksek ihtimal aynı yöntemle yapıldığında aktif olacaktır tweaklar bozulmadan akşama doğru bir deneme yapar sonucunu yazarım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri