Callbar XS Bioprotect XS Çözüm ?

ilhanecer

Apple Sever
Konular
3
Callbar xs ve bioprotect xs yükleniyor ama çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı iOS 12.4

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0
Callbar xs ve bioprotect xs yükleniyor ama çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı iOS 12.4

CallbarXs çalışıyor ama AudiorecoderXs Bazı telde kabul etmiyor crack istıyor bende yüklemedim ilerde düzelir güncellemeyle

Oyla 0
Şimdi denedim yine olmadı sileo kullanıyorum ondan olabilir mi

Ekli dosyalar

• EBD1BA64-B83A-4ADA-940C-BC19B4D8ADA5.MP4
    7.9 MB
Oyla 0
Evet ama cydia telefonu çok kastırdı oyun batarya olsun bitirdi mecburen geçtim sileoya teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla 0
Bendede benzer sıkıntı olmuştu resping atınca bir defa çalışıyor sonra çalışmıyor limneos un herhangibi bir uygulamasını crackli yüklediysen çalışmıyor o uygulamayı silmen lazım yani bende sildikten sonra normal çalıştı

Oyla 0
Bendede benzer sıkıntı olmuştu resping atınca bir defa çalışıyor sonra çalışmıyor limneos un herhangibi bir uygulamasını crackli yüklediysen çalışmıyor o uygulamayı silmen lazım yani bende sildikten sonra normal çalıştı
Evet çok doğru. Onları silip buradan kurdum. Sorunsuz çalışıyor.

Oyla 0
Bioprotech XS, Audiorecorder XS, Callbar XS üçü de lisanslı. Ama çalışmıyorlar. Defalarce sildim yükledim. Bazen bir kere çalışıyorlar sonra yine duruyorlar. Lifpa.com/repo dan denedim yine çalışmadı. Filza ile tüm kalıntıları bulup sildim. Yeniden denedim yine aynı çalışmadı. Bunu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı arkadaşlar. Iphone X 12.4

Oyla 0
Bioprotech XS, Audiorecorder XS, Callbar XS üçü de lisanslı. Ama çalışmıyorlar. Defalarce sildim yükledim. Bazen bir kere çalışıyorlar sonra yine duruyorlar. Lifpa.com/repo dan denedim yine çalışmadı. Filza ile tüm kalıntıları bulup sildim. Yeniden denedim yine aynı çalışmadı. Bunu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı arkadaşlar. Iphone X 12.4

cracktoll4 ile lisanslayın 0orjinal repodan indirip... yine aynımı bakın..

Oyla 0
Geri