Carplay Carbridge alteernative (yayınlandı)

• Konbuyu başlatan Abzah
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3K

Abzah

Apple Sever
Konular
1
Birçok kişinin beklediği müjde sonunda geldi. Amerikalı bir güvenlik mühendisi Carplay için Carplay benzeri bir yazılım geliştirdiğini paylaşmış.
Ayrıca nasıl görünüp çalıştığıyla ilgili video da paylaşılmış. Üstelik ücretsiz olacağını söylüyor.
Şu anda grafik kalibrasyonları üzeeindw çalışıyormuş ve pek yakında tweekini paylaşacakmış.
Konuya burada bakabilirsiniz
Umarım herkesin işine yarar.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Son düzenleme:

jetby74

Apple Sever
Konular
0
Birçok kişinin beklediği müjde sonunda geldi. Amerikalı bir güvenlik mühendisi Carplay için Carplay benzeri bir yazılım geliştirdiğini paylaşmış.
Ayrıca nasıl görünüp çalıştığıyla ilgili video da paylaşılmış. Üstelik ücretsiz olacağını söylüyor.
Şu anda grafik kalibrasyonları üzeeindw çalışıyormuş ve pek yakında tweekini paylaşacakmış.
Konuya burada bakabilirsiniz
Umarım herkesin işine yarar.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

merhaba nerden indirdiz programı

cgr35

Apple Sever
Konular
0
Tmmdir. Ben de kurdum. Bnm ios 13 calisacak mi bakalim. Ayarlar kismina gelmedi bende. Sizde de oylemi?
Ayarlara gelmiyor, telefonu araca bağlayınca uygulamalar araç ekranına geliyor ancak bazıları çıkmadı.

Muzikhesabim

Apple Sever
Konular
1
Ben repoyu ekledim tweak a ulaştım kur diyorum ama hata veriyor sıraya ekle seçeneği geliyor çok denedim ama başarılı olamadım (ios14.3) şuan anlık problem mi var acaba bu tweak bana çok lazım lütfen yardımcı olun teşekkürler

KS
KS

Abzah

Apple Sever
Konular
1
Ben repoyu ekledim tweak a ulaştım kur diyorum ama hata veriyor sıraya ekle seçeneği geliyor çok denedim ama başarılı olamadım (ios14.3) şuan anlık problem mi var acaba bu tweak bana çok lazım lütfen yardımcı olun teşekkürler
reposundan indirme ve yükleme sorunu yaşayanlar aşağıdaki yöntemi kullanabilirler.
Not: carplayenable dün gece itibarı ile 0.0.1-5 sürümüne güncellenmiştir.
yukarıda linkini verdiğim deb dosyasını safari ile indir.
safaride iken indirdiğin bu dosyayı filzaya kaydet
filzayı aç.
orada indirdiğin dosyayı göreceksin
bu dosyanın uzantısı ipa olarak görünebilir. dosya uzantısı ipa ise kuramassın. filzada iken indirdiğin bu dosyayı yeniden adlandır diyerek
önce dosya uzantısını dep olarak değiştirmelisin.
dep dosyasını şimdi kurabilirsin. yükle deyip kuracaksın ve resping yapacaksın.
telefonda herhangi ayar bölümü yoktur. telefonu arabaya carplaya bağlayınca kendisi açılır. istediğin uygulamayı carplayda kullanabilirsin.
umarım işine yarar bu açıklamalar.
not: bu işlemleri yaparken oluşabilecek zarar ve yapacağınız hatalarda sorumluluk tamamen size aittir.

Son düzenleme:

Muzikhesabim

Apple Sever
Konular
1
reposundan indirme ve yükleme sorunu yaşayanlar aşağıdaki yöntemi kullanabilirler.
Not: carplayenable dün gece itibarı ile 0.0.1-5 sürümüne güncellenmiştir.
yukarıda linkini verdiğim deb dosyasını safari ile indir.
safaride iken indirdiğin bu dosyayı filzaya kaydet
filzayı aç.
orada indirdiğin dosyayı göreceksin
bu dosyanın uzantısı ipa olarak görünebilir. dosya uzantısı ipa ise kuramassın. filzada iken indirdiğin bu dosyayı yeniden adlandır diyerek
önce dosya uzantısını dep olarak değiştirmelisin.
dep dosyasını şimdi kurabilirsin. yükle deyip kuracaksın ve resping yapacaksın.
telefonda herhangi ayar bölümü yoktur. telefonu arabaya carplaya bağlayınca kendisi açılır. istediğin uygulamayı carplayda kullanabilirsin.
umarım işine yarar bu açıklamalar.
not: bu işlemleri yaparken oluşabilecek zarar ve yapacağınız hatalarda sorumluluk tamamen size aittir.
çok teşekkür ederim sayende halloldu :)

Geri