Celer Browser - Gizliliğe Önem Veren Tarayıcı

devrancan

Apple Sever
Konular
3
Celer Browser iki farklı arayüze sahip. Biri klasik, Chrome tasarımına benzeyen Standart arayüz. Diğeri ise daha modern ve yenilikçi olan Modern arayüz. Tarayıcı koyu ve beyaz temaya da sahip. Tasarımlar tamamen ben tarafından yapılmadı. Bir çok yerde Alent Community ile ortaklaşa yaptık.

Celer Browser daha beta aşamasına bile geçmedi fakat şu anki hali bile Brave, Firefox gibi tarayıcılara iyi bir alternatif olacak konumda. Büyük ihtimalle beta sürümü çıktığında da bir sürü hata olacak fakat bu hataların hiç biri gezinme kalitesini bozacak düzeyde değil. Eğer Celer Browser'ı ilk test edenlerden biri olmak istiyorsanız kaydolarak proje hakkında en son haberlerden haberdar olabilirsiniz (Bu site eski ve daha güncellenmedi. Eğer bağlantı bozuksa katılabilirsiniz).

Not: Proje ilk önce Türkçe olarak tasarlandı fakat dil ayarlarını yapamadım bu yüzden tamamen İngilizce'ye çevirdim fakat ileride dil seçeneği de ekleyeceğim. Böylece sadece Türkiye pazarı ile sınırlı kalmayacağım. Ayrıca Artado'nun kullanıcılarının çoğu yabancı onlara da Türkçe bir tarayıcıyı tanıtmak pek mantıklı olmazdı.

BlueStacks Kullanarak Celer Browser Kurulumu İçin Adım Adım Kılavuz​

1. BlueStacks'i şu adresten indirin ve yükleyin: . Kurulum prosedürü oldukça basittir. Başarılı kurulumdan sonra Bluestacks öykünücüsünü açın. Başlangıçta Bluestacks uygulamasının yüklenmesi biraz zaman alabilir. Açıldığında, Bluestacks'ın Ana ekranını görebilmeniz gerekir.
  2. Google Play Store, Bluestacks'ta önceden yüklenmiş olarak gelir. Ana ekranda Google Play Store'u bulun ve açmak için simgeye tıklayın. Play Store'a erişmek için oturum açmanız gerekebilir.
  3. Arama çubuğunda "Celer Tarayıcı" arayın. Arama sonuçlarından "Celer Browser" yüklemek için tıklayın.
  4. Bu uygulamayı arama sonuçlarında göremiyorsanız, bu sayfadan APK/XAPK yükleyici dosyasını indirmeniz, bulması kolay bir konuma kaydetmeniz gerekir. APK/XAPK dosyası indirildikten sonra açmak için çift tıklayın. Açmak için APK/XAPK dosyasını BlueStacks ana ekranına da sürükleyip bırakabilirsiniz.
  5. Kurulduktan sonra, kullanmaya başlamak için ana ekrandaki "Celer Tarayıcı" simgesine tıklayın, bir cazibe gibi çalışacaktır :D
Bluetooth hakkında [Notlar] : Şu anda BlueStacks'te Bluetooth desteği bulunmamaktadır. Bu nedenle, Bluetooth denetimi gerektiren uygulamalar BlueStacks'te çalışmayabilir.

NoxPlayer kullanarak Windows PC'de Celer Browser nasıl kurulur​

1. NoxPlayer'ı şu adresten indirin ve yükleyin: . Kurulumun gerçekleştirilmesi kolaydır.
  2. NoxPlayer yüklendikten sonra açın ve ana ekranda arama çubuğunu görebilirsiniz. "Celer Browser"ı arayın ve arama sonuçlarından yüklemek için tıklayın.
  3. Ayrıca bu sayfadan APK/XAPK yükleyici dosyasını indirebilir, ardından NoxPlayer ana ekranına sürükleyip bırakabilirsiniz. Kurulum işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Başarılı bir kurulumdan sonra, NoxPlayer'ın ana ekranında "Celer Browser"ı bulabilirsiniz.

Geliştirici: Star Code Studios
Lisans: Ücretsiz
Son Güncelleme: 11 Haziran 2021

Celer Browser'dan görüntüler:
1640511647572.png1640511654974.png1640511663520.png1640511671818.png1640511680695.png1640511687550.png1640511695374.png1640511704154.png

Geri